Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon megtetszett, életemben nem tetszett még így lány. Megmondtam neki, hogy tetszik stb stb., válasza az volt, hogy sajnálja, mert aranyos, meg szimpatikus vagyok, de.... részéről barátságon kívűl más jellegű kapcsolat lehetetlen lenne jelen pillanatban.


:(:( Nem is igazán értem ezt a mondatát!


Nem tudom, hogy kellene kiverni a fejemből (pedig szinte nem is volt köztünk semmi, hiszen az első randiig se jutottunk) nehezíti a helyzetet, hogy egy munkahelyen dolgozunk. Meg azt se igazán tudom ezek után, hogy álljak hozzá, ha pl találkozunk.....


2009. aug. 20. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A mondata lényege: barát lehetsz, más nem.

Keress mást! Igen, tudom, könnyű mondani, de ha úgyse lehet belőle semmi, nem éri meg ezen görcsölni.

Állj hozzá úgy, ahogy a tetszés kinyilvánítás előtt is voltatok.

2009. aug. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál pájinkát - sokat.
2009. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
siman es kesz!!!
2009. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vodka

Whisky

Jäger Meister

+1-2 szem algo. xD Nekem bevált xD

:D

2009. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!