Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám elfelejteni? :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? :S nagyon szarul esik.

Figyelt kérdés

sziasztok.14/L vagyok.megismerkedtem egy sráccal még nyár elején.mindig nézett mosolygott köszönt.aranyos volt.:D többször is találkoztunk már és mindig nagyon feltünően nézett azon megis lepődtem.aztán bejelöltem közösségi oldalakon.beszélgettünk stb..de azóta sohasem ír sohasem kérdez semmit.valamelyik nap felköszöntöttem mert születésnapja volt és még arra sem volt képes hogy visszírjon.:SS hétfőn is írtam neki tovább tanulás ügyben..és még arra sem írt vissza..:S olyan szarul esik..órákonn is miatta szenvedek (mert nekem nagyon bejön) nem tudok elaludni..aztán nyár végén összefutottam vele.én rá sem néztem..de őő ugyanúgy nézett ésmosolygott.holott más lányokra rá sem hederített

most akkor ezt mire értsem??

nem rögtön szerelem jutott eszembe!


2010. szept. 23. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni.
2010. szept. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fülünyúl ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Ha többet akarna, másképp viselkedne, és beszélgetni is akarna. Feltehetően míg téged lesz@rt, volt néhány másik lány akinél bepróbálkozott, vagy akár meg is fektette.

2010. szept. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

elfelejteni csak úgy tudod ha meg próbálsz barátokat szerezni... ismerkedni és kicsit addig az időre kiverni a fejedből.. tudom nagyon nehéz... de csak így lehet.. aztán szép lassan elfelejted...:):S


ám az a baj.. a "nyári" szerelmekkel hogy általában azok ilyen fellángolások... szóval nyár ugye... nincs iskola... semmit tevés.. és ilyenkor hamarabb esik szerelembe az illető... vagy jobban oda figyel.. vagy hogy mondjam... :/

nem tom remélem tudtam valamit segíteni... :) az a lényeg hogy probáj a barátaidra támaszkodni minél többet lenni velük... sokat beszélgetni bulizni... suli után.. hétvégén.. és egyszer csak nem fogsz gondolni rá... és próbálj egy kicsit nem az msn-t vagy nem tom mit nézni hogy feljötte vagy nem... mert akkor mindig ezen rágódsz..:/

hát sok sikert vagy nem todom mint mondjak és együt érzek... nekem már jó párszor össze törték a szívemet... sajnos ez az élet rendje...:/ de mindig úgy értem mint ha egy icike picike darabot el vittek volna a szívemből... :/

szóval ha ez meg nyugtat nem vagy egyedül... és hát 14 éves vagy előtted az élet... még jöhet jó sok pasi... aki lehet hogy jobban meg fog tetszeni.. és nefeled van egy ilyen idézet hogy még akkor is mosolyogj ha szomorú vagy mert lehet hogy valaki a mosolyodba szeret bele.. (Y) vagy valahogy így van... lehet kicsit át költöttem na 8... sok szerencsét a továbbiakhoz... remélem tudtam segíteni...:)


16/F

2010. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm :))

sokat segítettél nekem !

2010. szept. 23. 20:34
 5/5 anonim ***** válasza:

szívesen máskor is..:)

és ennek én örülök a legjobban.. hogy tudtam segíteni... :)

2010. szept. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!