Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám elfelejteni?

Figyelt kérdés
Még nyáron találkoztam az egyik régi sulitársammal.Csak moziba mentünk és az elején egyikünk se gondolta ezt randinak.Viszont a mozi után hazakísért és már hazafelé úton is TÚL jóba voltunk,aztán a végén lesmárolt. Én egész este alig tudtam aludni,mert rágondoltam. Nagyon belezúgtam és már nagyon szerettem vona vele beszélni.Másnap felmentem msnre.Fenn volt,de nem írt rám..vártam vagy 1 órát és nem bírtam tovább ráírtam.Megkérdeztem hogy mit jentett neki az a nap,ő meg azt mondta rá hogy hát igazából semmit.. ez volt körülbelül 3-4 hónapja,de még mindig nem sikerült kivernem a fejemből.Neki már 5 csaja is volt azóta..de nekem még mindig nagyon szar..mit csináljak?:S
2010. nov. 6. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el..tedd el emlékbe. Éld az életed, ismerkedj..
2010. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. nov. 6. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:

nálam forditva volt, engem első randin leirtak. Bizonyára elrontottam valamit, mert utána mindig jött a "dolgozom nincs időm" szöveg.


Ilyenkor arra kell gondolni, hogy majd fantasztikus társa leszel valakinek, aki jobban megbecsül mint nőt, és nem ilyen shiederrel, másnak 3-4 év alatt nincs 5 csaja. Te tudtad volna szeretni, ő nem adott esélyt. Majd rájön mit vesztett

2010. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) aranyos vagy
2010. nov. 6. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:
általában rájönnek, mit vesztettek évek múlva..
2010. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!