Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti kitől fogadtok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kitől fogadtok el puszit?

Figyelt kérdés
Egyenlőre csak arcra. Van egy lány,aki tetszik nekem,és úgy döntöttem,hogy legközelebb,ha elbúcsúzunk,puszit fogok adni az arcára. Szerintetek rossz ötlet? Ti csak olyan fiútól fogadtok el puszit,aki tetszik is nektek? Ha nem tetszik az illető,akkor elhúzódtok?
2012. febr. 5. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik a fiú, akkor jól esne. :) Legalábbis lehet érezni, hogy nem túl nyomulós a fiú, hanem fokozatosan halad. :)
2012. febr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha nem tetszik? akkor mit csinálnátok?
2012. febr. 5. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Haver.. ne legyél már ilyen kezdő! :D

Nem akarlak megbántani, de ez csak egy puszi az arcára, nem csók. Ettől nem kell félni. Kérdezd meg rafináltan a tali végén hogy hány puszit szokott adni, és akkor adj neki annyit. (pl. 2-3)

19/F

2012. febr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
próba szerencse!
2012. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja, próba szerencse! Én viszont, ha nem tetszik akkor elhúzódnék.

Ám 1x tettem kivételt, mivel vett nekem egy drága ruhát és búcsúzóul hagytam, h megcsókoljon. Ugyanis épp nem volt nálam meleg felső..Aztán elváltunk és sosem keresett, vette a lapot, mer nem minden, ha a hangja bejön.. Kell, h vmi meg is fogjon benne, ha ez nincs, semmi esélye!

2012. febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
22:26...nem írom le a véleményem, mert ha megtenném, akkor örökre bannolnának az univerzumból.
2012. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

22:36

Ne szidd 22:26-ot, jóóóóóóóóó?

2012. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Csaknem te vetted azt a drága ruhát?
2012. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A puszival mi a gond? Én a barátaimtól fogadom..ha tetszik a srác, az király, de nem attól függ...nálam attól, hogy ki milyen közel áll hozzám...de volt már olyan, hogy ismerkedéskor is puszival köszöntünk...a helyzet is adja..szerintem ne spirázd túl ;)
2012. febr. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tegnap 22:45 képzeld Nem Ő vette! És mint írtam a másik vette a lapot.. De nem érte mi a gond, olyan hirtelen történt a csók, h csak lestem!
2012. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!