Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan képzelitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan képzelitek el az álomranditokat?

Figyelt kérdés
Pl.: étterem, otthon, stb.
2012. febr. 4. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...először is eljön elém a megbeszélt időpontban egy szár virággal. (nem kell pont rózsa, de szegfű se legyen)

Aztán puszi-puszi és elmegyünk valami becsücsülős helyre. Iszunk valami kis löttyöt, amit a végén ő fizet (első randin szerintem fontos. Ezzel is kifejezi, hogy nem haverként néz rám, hanem nőként)

Közben dumálgatunk, ismerkedünk. Aztán meginvitál egy sétára a városba.

Számomra fontos, hogy ő is közlékeny legyen. Sajnos voltam már olyan randin, ahol csak nekem járt a szám, ő meg sem szólalt. Ha nem beszéltem, akkor meg megkérdezte, hogy most mi bajom. Elég kellemetlen volt. Tehát passzoljunk intellektuálisan.

Séta végén hazakísér, és az ajtóban szépen elbúcsúzunk, de közben céloz rá, hogy ezt még megismételjük. :)


Szerintem nem kell olyan nagy dolgokra gondolni, ha randiról van szó. Ha a két fél összepasszol, akkor akár egy üres szobában is lehetnének, biztos, hogy jól éreznék magukat egymás társaságában.

2012. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha egy álom pasival vagyok aki szeret engem annál szebb randi nem is lehet :$ !
2012. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

Előszőris egy jó séta.:))

ilyenkor nagyon közel lehett egymáshoz kerülni..:))

Utána vaklami nagyon jó hely..ahol nincs hideg..

de a mozi az legyen kizérva az nem jó ott nem lehet megismerkedni a másikkal de ha otthon néztek valami romantikus filmet úgy már nagyon jó.:)

de a mozi is jó 3.ik randinál.:)

2012. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, értem. És hogyan képzeled el ezt a randit, amikor megkérné a kezed. (persze, nem első alkalomból)
2012. febr. 4. 17:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Kézmegkérős randi? Elvinne oda, ahol először randiztunk. Tehát eljátszanának az első randinkat. :)

De ezt spontán módon tenné, úgy, hogy én észre se vegyem, hogy mire készül. Nagyon eredeti tud lenni.

2012. febr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Felhív, hogy 2óra múlva legyek a kapu előtt a legszexibb ruhámban, mert el szeretne vinni valahova.

Összeszed kocsival, elmegyünk a kedvenc helyünkre, (kávézó, étterem, cukrászda az a fő, hogy hangulatos legyen) beülünk egy kicsit elszeparáltabb részbe, ahol kettesben érezhetjük magunkat... borozgatunk, beszélgetünk, flörtölünk (ha olyan a hely, felkér lassúzni is...) majd hangulattól és időjárástól függően:D (nem -20fokban mint most) vagy elmegyünk andalogni a városba, vagy hozzájuk... innentől meg a fantáziádra bízom:)


Lehet, hogy unalmas picit, meg maradi, de én az ilyeneket szeretem a legjobban:) 19/L

2012. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Leánykérés, az vagy úgy hogy elutazunk valahová és valami szép helyen pl egy szép parkban, vagy Eiffel torony tetején, vagy a tengerparton naplementekor, vagy ha pénztárcakímélőbb megoldást keresel, ami érthető ilyen időkben.

Akkor először egy rövid séta(ha hideg van) kézenfogva és a hóban letérdel elém a barátom. És aztán elvisz ebédelni/vacsorázni.

Vagy egy gyertyafényes vacsora közben valami puccos étteremben letérdel elém. De szerintem jobb amikor csak ketten vagytok és nem nézi végig még sok ember a kérés. Sokkal bensőségesebb, intimebb ha csak kettesben vagytok.

2012. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor úgy látom, hogy a többségnek fontos az, hogy hangulatos, romantikus legyen. Én is így képzelem el.
2012. febr. 4. 18:07
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, de valahogy nekem nincs ilyen "nyálas" elképzelésem.. :) Helyzet: otthon főzök, bevágódik mellém, és megkérdezi, hogy hozzámegyek-e, megkapom a gyűrűt, a nyakába ugrok és jöhet egy menet a konyahaasztalon. :D

Nekem ez is simán bejönne, pedig nőies nő vagyok, de valahogy mégsem jönnek be ezek a klasszikus, sablon dolgok.

2012. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Igazából nem vagyok a teljes ismeretlenség híve szóval úgy mennék el valakivel valahová hogy valamennyire ismerjük egymást, nem csak látásból.

Mondjuk városi séta, oldott hangulat, sok poénkodás, nagoyn sok nevetés, kacérkodás, félreérthető megjegyzések, őrültségek művelése pl mezítláb szaladgálni stb. estig tartó beszélgetés stb utána valami népszerű helyre menni pl Millenáris park ott szoktak lenni koncertek, heverészni a fűben, aztán csókolózni, stb. Aztán mikor már nagyon senki sincs a helyen ahol vagyunk akkor vadabb csókok, stb, aztán gyerekes futkározás, szaladgálás..:)

Mindezt úgy hogy már ismerjük egymást valahonnan és már egy jó idege nyilvánvaló mindkettőnknek hogy szerelmesek vaguynk egymásba, vagy nagyon tetszünk egymásnak. Mindezt nyáron gondoltam.

2012. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!