Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hogyan képzelitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan képzelitek el az álomranditokat?

Figyelt kérdés
Pl.: étterem, otthon, stb.
2012. febr. 4. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ja, és csak úgy hozza a témákat, poénkodjon, legyen vicces, ilyenkor oldott hangulatba kerülünk mindketten, legyen beszédes, tehát ne legyen kínos csönd, mert azt ismerkedésnél utálom a legjobban. Legyenek érdekes témái, ne játssza meg magát, de ne csak magáról beszéljen stb. :)

És kacérkodjon, ájuljak el tőle...:))

2012. febr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm! Akkor azt te nem találod mondjuk túlzásnak, ha kacérkodás céljából elmeséli neked, hogy milyen sok dologban sikeres, tehetséges, milyen sok dologban sikeres? Vagy az anyagi dolgokra gondoltál?

Egyébként azért voltam kíváncsi, hogy hasonlóan képzelitek e el, mint ahogy én.

Köszönöm Lányok! :)


Fiú

2012. febr. 5. 13:53
 13/14 anonim ***** válasza:
hát a kacérkodást inkább "játszásnak" kihívó viselkedésnek gondolom, mert azt is jelenti.
2012. febr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2012. febr. 5. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!