Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire ítélitek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire ítélitek el a közösségi oldalakon ismerkedőket?

Figyelt kérdés
Van egy nagy nagyon szimpatikus lány, akit egyszer láttam. A nevét tudom ismerősöktől, így találtam meg facebookon. A baj az, hogy alig jár el valahová. Szerintetek hogy venné, ha írnék neki?
2012. febr. 5. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.

Nekem alapból nem szimpatikus, ha valaki a Facebookon él, viszont ha nincs más lehetőséged beszélni/találkozni a lánnyal, szerintem nem gáz. Beszélgessetek kicsit, aztán hívd el valahová.

2012. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak az őszintét! Ird le ,hogy nagyon szimpatikus,de képről nem tudsz többet megítélni, jó lenne,ha privát randira invitálnád, fb-n összejönni gyökérség, Szorgalmazd a személyes talit.
2012. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lányokat nem érdekli, h hol kezdeményezel náluk, csak az a lényeg, h jól nézz ki.
2012. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18:19 : Ezt a "csak jól nézz ki" dolgot eddigi tapasztalataim alapján egyértelműen cáfolhatom. Mondjuk fontos, hogy hozzád illőkkel ismerkedj, ne olyannal, akivel teljesen különböztök minden tekintetben. Az tényleg nem fog menni.
2012. febr. 5. 18:44
 5/7 A kérdező kommentje:
A többi választ köszönöm! Én is a személyes találkozás híve vagyok, csak jelen helyzetben ez elég bajos ezért kéne ez a kis segítség.
2012. febr. 5. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kéne ez a kis segítség, akkor tudod a dolgod! és sok sikert :)
2012. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kéne ez a kis segítség igen, de nem akarom hogy "fatökűnek" gondoljon emiatt.
2012. febr. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!