Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy 22 éves nő létemre nem volt még pasim így konkrétan,kisebb összeismerkedések voltak de abba is maradtak..attól tartok ha ezt megtudja nem kellenék neki tapasztalathiány stb...A randi egy hét múlva lesz,ő 25 éves.

2012. jan. 30. 18:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én már voltam így lánnyal (ő 24 éves volt), még örültem is neki, de aztán csak arra kellettem neki, hogy én legyek a balek, aki megszabadítja a szüzességétől. Fél év után már el is köszönt tőlem azzal, hogy nem szeret. Ettől függetlenül még most is örülnék egy ilyen lánynak, csak jobban meg kellene vizsgálni, hogy van-e valamilyen defektje.
2012. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Első randin nem kell elmondani, utána még úgyis mindketten megrágjátok, hogy akartok-e másodikat.
2012. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!