Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet hogy 22 éves nő létemre nem volt még pasim így konkrétan,kisebb összeismerkedések voltak de abba is maradtak..attól tartok ha ezt megtudja nem kellenék neki tapasztalathiány stb...A randi egy hét múlva lesz,ő 25 éves.

2012. jan. 30. 18:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
..de normális párkapcsolatot szeretnék vele, nem csak szexen alapulót
2012. jan. 30. 18:58
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

nem akarlak beoltani de megtenném szívesen :D

szóval ha nem mondod elneki akkor ugyis rájön csók pl stb vagy mitom én mond el neki azt cshá ha szeret akkor megérti

nem értem mi a faszvan:D ha szeret megéri mért kell mindenkinek ezt mondanom:D

2012. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

háth fogd viccesre, kérdezd meg hogy neki mennyi barátnője volt eddig (abból vonjál le kettőt és az lesz az igazi szákm)

aztán viszakérdez : háth valahogy még sosem találtam magamhoz megfelelőt , volt egy két de mind komolytalan kb ennyi a nagy kicsapongó életem :d

2012. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha nekem tetszene egy lány nem érdekelne:D

szerintem nyugodtan mond meg neki

2012. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha kérhetem NORMÁLIS válaszokat légyszi!
2012. jan. 30. 18:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem inkább most legyél őszinte mint később..És ha ez zavarja..akor nem is érdekelted igazán.. ;)
2012. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem kell szégyellni, majd bevezet a jóba:)
2012. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak szex miatt érdeklödne akkor 1-2 randi után terelni fog az ágy felé..Akkor köszönj el...
2012. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, ez nem is kérdés.El kell neki mondanod!Ha igazán érdeklődik utánad, ha komolyan gondolja veled, akkor el fog így fogadni.Sőt még lehet örül is neki,hogy ő lehet majd az első.
2012. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Legyél vele őszinte, aztán meglátod, mit reagál. Ha összeilletek, úgyis rábólint a folytatásra.:)
2012. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!