Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy mit érzek/éreztem iránta?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal elég régóta jóban voltam, sokat beszélgettünk, nagyon szerelmes voltam belé (már egyre kevésbé), mindig én írtam rá, de ettől még jókat beszélgettünk, persze élőben is, nem csak neten...aztán nem rég letörölt engem mindenhonnan, meg azt írta, hogy hagyjam őt békén, mert tolakodó vagyok (kb. 1 hónapja), viszont, hogy én megnyugodjak meg szeretném neki írni, hogy mit éreztem iránta elég régóta, meg hogy kívánom neki, hogy legyen boldog, meg nem várom el, hogy erre a levélre válaszoljon, ilyenek..

Viszont az eszem azt súgja, hogy ne írjam meg.

Hogy döntsek? A szívemre hallgassak, vagy az eszemre?

Veszteni valóm már nincs :S,(lehet utál is valamiért) viszont ki szeretném magamból adni ezt végre...


2011. nov. 19. 23:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Bár igazából a letörlést sem értem...talán megijedt, hogy ráírtam? De hát nem hiszem, mert el tudtunk beszélgetni...vagy rájött, hogy mit érzek iránta, és ezért törölt? Fogalmam sincs... :/, azonban úgy érzem meg kell neki írnom, hisz nincs már mit vesztenem.. :/
2011. nov. 19. 23:12
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha csak érezted akkor ne, ha még érzed akkor igen: de ha szeretnél is még valamit akkor, de mindenképpen élőben próbálnám meg. Bocsánatot kérsz, elbeszélgetsz vele, és kinyögöd normálisan hogy mi az ábra. Ha meg lemondtál már róla akkor simán neten megmondod, neki hogy amit megakarsz.


Annó én is ismerkedtem, sokat msn-en lányokkal,soha nem lett belőle semmi! Azt élőben simán bejött :)

2011. nov. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak úgy tudnám neki megmondani élőben, ha becsöngetek a házukba.. :D, de ez hülyén jönne ki nagyon. Úgy érzem nem tartozom bocsánatkéréssel, mert szerintem nem nyomultam, ám valamiért mégis megharagudott rám, és elég lekezelő levelet írt, hogy én tolakodó, meg idegesítő vagyok, pedig msn-re is ő vett fel 1,5 éve kb.

Szóval nagy dilemma ez, hogy megírjam-e neki, gondolom én lennék a téma az oszt. társai között, meg minden...ha összefutnék vele véletlenül a városban elég szar lenne.. :/, viszont így is szar, hogy nem mondtam el neki, és csak őrlödök.. :S

2011. nov. 19. 23:19
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha kiadni akarod magadból küldj neki emailt, vagy valahol csak tudsz neki írni...


Ha felejteni akarsz akkor arra a megoldások a következő:

- Természetesen idő kell

- Menny bulizni

- Keress egy másik lányt

- Alkohol(nem ajánlom, de ha tudod, hogy mi a mérce akkor nyugodtan)

2011. nov. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Persze, email, így gondoltam én is...igazából nem is szerelmi vallomás, hanem, hogy mit is éreztem iránta, meg megírom, hogy nem kell válaszolnia...

Az meg, hogy ezek után is mit gondol rólam már nem igazán érdekel, számít, de legalább megnyugszom tőle, hogy megtudta ezt.

2011. nov. 19. 23:24
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem. ha így letörölt meg minden... meg sem érdemli.
2011. nov. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szólónak, ha csak így lepattintott minden ok nélkül, nem érdemli meg,hogy leírd neki mit érzel. Azzal is csak az ő önbizalmát növelnéd, hogy ő milyen jó csaj, nem kaphatja meg akárki, és másokkal is ezt tenné. Ha nem így van ne pontozzatok le légszives
2011. nov. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Elküldtem. :/
2011. nov. 20. 00:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát te tudod... Azért majd írd le hogy mit reagált rá :)
2011. nov. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtan neki, hogy ne írjon vissza...
2011. nov. 20. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!