Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam neki, vagy tartsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy tartsam meg magamnak?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb fiú barátomnak mindig az olyan lányok tetszenek akik kicsit olyan.. pics*sabbak. Tegnap is edzésen egy csajjal el kezdett beszélgetni és mondta utána hogy nagyon bejön neki. Még 1 hete szenvedett egy csaj miatt, mert pofára ejtette, de hát a csaj ugyanilyen "fajta" mint ez az "új". Beszéljek vele erről, vagy hagyjam hogy megint 3 hónapig szenvedjen egy ilyen csaj után??
2011. dec. 14. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen mindegy,mit mondasz neki.Nem hiszem,hogy a véleményedre fog hagytakozni.Hagyd,hadd tanuljon a hibáiból,nem vagy te az őrangyala.

20l

2011. dec. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

tudom,csak én fogom majd vigasztalni..:/

UI: az a vicces,hogy egyik barátnőm elnevezett őrangyalnak:DD mosolyogtam egyet ahogy olvastam:)

köszi a választ.

2011. dec. 14. 14:26
 3/13 anonim ***** válasza:
Amit elkell mondanod azt mond el. Amit meg nem azt nem kell. Ha barátod akkor elmondhatod neki, hogy mit látsz és ő majd eldönti mi lesz.
2011. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs értelme győzködni. Úgyis az után a lány után megy majd, aki neki tetszik. Az ilyesmiben az ember szerintem csak a saját hibájából tanul.

Esetleg annyit tehetsz majd, hogy ha megint pofára esik, akkor mikor vigasztalod rámutatsz erre a dologra, de csak finoman.

De tudod, azt mondják, bajban mutatkozik meg az igazi barát. :) Ha tényleg jó barátok vagytok, akkor az ilyen helyzetekben is ott lesztek egymásnak, vigaszképp, akármilyen hülyeséget is csinált a másik. :)

22/L

2011. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
A barát nem attól barát mikor pofára esés után segít! Ilyen alapon fizethetne egy k*rvát vigasztalásként és az is barát lesz:) Szerintem meg mondja el mit gondol, de ne avatkozon bele. Csak annyi, hogy előre szólt és kész.
2011. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

próbáld meg neki elmondani amit gondolsz, és ha nem figyel rád majd tanul a saját hibájából megint....

én egyszeri alakalomból szoktam tanulni...

mondjuk én is, olyan vagyok minta fent említett lányok...

19L

2011. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem ezt már megbeszéltük Zsuzsa! Már nem szeretlek és kérlek ne legyél folyton a sarkamban, főleg ne féltékenykejd minden csajra, akivel összejövök! Már nincs semmi közünk egymáshoz! A Dórit meg hagyd békén, ne zaklasd őt se!
2011. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
összekeversz valakivel, kedves utolsó:DD
2011. dec. 14. 14:51
 9/13 anonim ***** válasza:
mien edzésre jártok? :)
2011. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
atlétika:)
2011. dec. 14. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!