Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele randizni? (12L...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele randizni? (12L - srác: 20 k. )

Figyelt kérdés
Hétvégén voltunk plázában barátnőimmel. (Amúgy nem vagyok plázabiccs, legalábbis szeretnék nem az lenni, nem járok kirívó cuccokban sem, mindössze 1-2 márkás holmim van azt is ajándékba kaptam. Nem sminkelem magam, csak a szemem kicsit, de nem mindig, és csak szájfényt használok. Az egyetlen feltűnő rajtam a hajam, mert koromfekete, úgy néz ki mintha festett lenne, pedig ez az eredeti színe.) Egyszer odajött egy pasi elkezdett velünk beszélgetni. Én annyira nem is voltam képben, mert épp mással (egyik barátnőm) beszélgettem. A hapsi kérdezte hogy volna e kedve valamelyikünknek elmenni valahová. Másik 2 barátnőm meg nagyon szemeztek vele meg minden, de mégis inkább mintha engem nézett volna (de az is lehet, csak én éreztem így), pedig nem is nagyon néztem. Nagyon helyes volt amúgy, meg úgy összeségében nagyon bejött. Aztán 2 hülye barátnőm azt mondták neki, hogy ők nem, de én igen és anélkül, hogy megkérdeztek volna megadták a számomat. Azóta már 3-szor hívott, de nem vettem fel. Barátnőim meg nyaggatnak, hogy hívott e már? Szerintetek mit csináljak? Szerintem bunkóság nem venni fel a telefont ennyiszer.

2012. jan. 23. 15:11
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
velem gyere el 11 éves fiú vagyok kést is hozhatsz ha nem bizol bennem
2013. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Na mi történt? :)
2014. aug. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!