Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. Nem szeretnék randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nem szeretnék randizni vele, hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Egy barátom randira hívott, de én nem érzek iránta többet barátságnál. Látom rajta, hogy kedvel engem, folyamatosan keresi a társaságomat, ami picit már zavar engem.

Szeretném úgy megmondani neki, hogy maradjunk csak barátok, hogy ne bántsam meg őt. Amúgy életemben először hívtak randira, szóval még tapasztalatlan vagyok.

Segítsetek! Nagyon tanácstalan vagyok!

15/L


2012. jan. 22. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
pl pisti nagyon kedvelek meg minden de mint barát nem érzek többet irántad ...
2012. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

15 éves vagy és életedbe először hívtak randira? hmmm ez kemény,főleg ha még el is utasítanád...


Ha csak barátságot akarsz,mond meg neki,ha eléggé kedvel,meg fogja érteni,és tiszteletben fogja tartani, ha ezek után nem áll szóba veled,akkor meg ennyi volt és kész,nem is érdemli meg a barátságodat.


Szóval sztem menj el a "randira" és ott mond el neki,h mi a helyzet részedről,ez így a legtisztább. Ha esetleg ez nem megy,akkor írd meg neki.

Valamit mindenképp válaszolj neki,mert ha nem csinálsz semmit,azzal csak azt éred el,h még jobban fog teperni,mert azt hiszi csak kelleted magad...szóval tisztázd a dolgot minél előbb,akkor jársz a legjobban

2012. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
mond neki hogy büdös a szája! tuti, hogy kerülni fogja a társaságod! a barátság pedig megmaradhat:msn, facebook, chat, skype stb :DD
2012. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Miért, nagyon ciki, hogy még nem randiztam?

A randira nem szeretnék elmenni, mert ezzel a fiú elkezdene reménykedni, hogy lehet közöttünk valami.

2012. jan. 22. 18:01
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
jól van,nem ciki,nem akartalak megbántani...nem lehet mindnekinek szerencséje...hát akkor írd meg neki,de tisztázd minél előbb,vagy hívd fel,ahogy jól esik...aztán azért kívánom,h egyszer majd neked is eljöjjön az igazi lovagod:)
2012. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Andyka. válasza:
100%
nem ciki egyaltalan, nem muszaly ugy elni mint mas korod beli. az oszinteseg a legfontosabb! mond el neki hogy nagyon sokat gondolkoztal es valoban nem akarod megbantani, de nem akarod hogy remenykedjen egy olyan dologban ami lehetetlen. ha akarja, lehettek tovabbra is baratok, de te nem szeretnel ennel tobbet. nem lesz nehez! sok sikert
2012. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Nem szeretnék randizni veled."
2012. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. jan. 22. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Így.
2012. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Segítsetek!!
2012. febr. 3. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!