Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » S. O. S. Nem szeretnék randizn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Nem szeretnék randizni vele, hogyan mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Egy barátom randira hívott, de én nem érzek iránta többet barátságnál. Látom rajta, hogy kedvel engem, folyamatosan keresi a társaságomat, ami picit már zavar engem.

Szeretném úgy megmondani neki, hogy maradjunk csak barátok, hogy ne bántsam meg őt. Amúgy életemben először hívtak randira, szóval még tapasztalatlan vagyok.

Segítsetek! Nagyon tanácstalan vagyok!

15/L


2012. jan. 22. 17:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
mi van? megmondtad végre neki h legyetek csak barátok,ha jó fej,akkor megérti,ha nem akkor nem, ennyi.,de minél tovább halogatod,annál kevesebb a valószínűsége,h megemntjeted a "barátságot"
2012. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!