Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele randizni? (12L...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele randizni? (12L - srác: 20 k. )

Figyelt kérdés
Hétvégén voltunk plázában barátnőimmel. (Amúgy nem vagyok plázabiccs, legalábbis szeretnék nem az lenni, nem járok kirívó cuccokban sem, mindössze 1-2 márkás holmim van azt is ajándékba kaptam. Nem sminkelem magam, csak a szemem kicsit, de nem mindig, és csak szájfényt használok. Az egyetlen feltűnő rajtam a hajam, mert koromfekete, úgy néz ki mintha festett lenne, pedig ez az eredeti színe.) Egyszer odajött egy pasi elkezdett velünk beszélgetni. Én annyira nem is voltam képben, mert épp mással (egyik barátnőm) beszélgettem. A hapsi kérdezte hogy volna e kedve valamelyikünknek elmenni valahová. Másik 2 barátnőm meg nagyon szemeztek vele meg minden, de mégis inkább mintha engem nézett volna (de az is lehet, csak én éreztem így), pedig nem is nagyon néztem. Nagyon helyes volt amúgy, meg úgy összeségében nagyon bejött. Aztán 2 hülye barátnőm azt mondták neki, hogy ők nem, de én igen és anélkül, hogy megkérdeztek volna megadták a számomat. Azóta már 3-szor hívott, de nem vettem fel. Barátnőim meg nyaggatnak, hogy hívott e már? Szerintetek mit csináljak? Szerintem bunkóság nem venni fel a telefont ennyiszer.

2012. jan. 23. 15:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Hát látom szeretnél menni.. Akkor menj, majd kiderül, hogy hogy érzitek magatokat együtt, lesznek-e közös témáitok, stb..

De vigyázz, nehogy baj történjen, olyan helyen találkozz vele, ahol mások is vannak, szóval ne menj fel hozzá vagy ilyesmi.

2012. jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Szívem, ez nem bunkóság kérdése, nyilván fizikai fölényben van veled szemben. A helyedben nem mennék, egyébként meg, nem azért kérdezett meg mindhármótokat, mert különben ciki, hanem, mert így nagyobb esélye van, egy igenre.
2012. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
64%
Istenem. Hol az Anyukád? Szégyelheti magát de nagyon. Én a 14 éves Fiam levelezésébe is bele szoktam nézni az engedélyével. Amúgy kint van a gép az ebédlőben szem előtt. Most Ő is itt van és igazat ad nekem. Egy gyerek baromi nagy felelőség.Sajnállak.
2012. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Én el tudok beszélgetni egy értelmes 12 éves gyerekkel. Barátaimnak vannak ilyen korú gyerekeik. Ha tegeződünk is és baráti a kapcsolatunk, számomra ők gyerekek, én pedig bácsi vagyok nekik.

Egy 12 éves lányt egy 20 éves srác is biztosan gyereknek lát. (Mert az.) Ha nem így látja, akkor el kell kerülni.

2012. jan. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a srác komolytalan (ilyen szempontból persze épp jó neki a 12 éves korosztály :P), mert akárhogy érvelsz, nyilvánvalóan nem azért kérdezte mindhármotoktól, hogy találkoznátok-e vele, mert ilyen barátságos, és senkit nem akart kirekeszteni. Ha csak kiscsajokkal akarna ismerkedni, beszélgetni, akkor egyszerre hívta volna mindhármotokat. Nekem sosem jutott volna eszembe, hogy kislányokat bármilyen céllal hívogassak. Akinek van egy csepp esze, az különösen vigyáz erre a mai világban, mert a csapból is pedofilbotrányok folynak, és jobb elkerülni még a látszatot is. Újra csak azt mondom, hogy koptasd le!
2012. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Azért nekem is van ám valamim az olyan számára aki bántani akar:


[link]


Zsebpénzemből vettem és enélkül kis sem mennék otthonról.

És szerintem minden lánynak így kellene tennie, mert nekem meg az a véleményem, hogy az utcán sétálgatva még sokkal nagyobb veszélyben lehetünk a vadidegenektől, mint egy olyantól, akit most is pl. rajtam kívűl még 4 osztálytársam, plusz még sok szemtanú is látott.


Azt mondjuk elhiszem, hogy igazat ad, mert a korombeli srácok általában kis féltékenyek, a kérdés már csak az, hogyha őt hívná egy nála 8-6-4 (mert az hogy 8 v. 4 az tökmindegy abban egyetértünk nem? >mondjuk esetemben már 2 évvel idősebb sem hívhatna :P<) évvel idősebb lány akkor is egyetértene e???

De abban igazad van, hogy a szüleim eléggé elhanyagolnak/tak mindig. :(

2012. jan. 30. 16:13
 27/32 A kérdező kommentje:
Azt egyébként nem bánnám, ha nem engednének el egyedül az utcára vagy bárhova, azt mondva: féltenek. De az nagyon rossz volna és nem bírnám, ha a leveleimbe vagy telefonomba kutakodnának állandóan.
2012. jan. 30. 16:59
 28/32 anonim ***** válasza:
Lehet gépfegyver is a táskádban... mire előveszed már le is csaptak. Ha baj van, futni kell és olyan helyre menekülni, ahol vannak felnőttek. Futás közben lehet kotorászni a táskában.
2012. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Nem a táskámban van. :D

Persze amúgy igazad van, csak az a baj, hogy az emberek nem nagyon szeretnek segíteni. :( Pont most volt egy eset, hogy egy buszmegállótól kb. 10 m-re egy lány hátára ugrott egy ember és megpróbálta kirabolni, közben még a haját is kitépte, és ott dulakodtak percekig, és a buszmegállóbóan egy tömeg állt és csak nézte vagy még azt se. És mikor a támadó elmenekült még akkor sem kérdezte meg senki, hogy "Jól vagy?" "Segíthetünk?" hanem csak bámulták.

2012. jan. 30. 17:46
 30/32 anonim ***** válasza:

Végül mi történt? Kíváncsi vagyok :)


Amúgy ilyen esetben én azt tanácsolom, ne menj el. Az pedig, hogy te mit engedsz meg és mit nem, az egy 20 éves férfi esetében nem rajtad múlik. Összefogja a kezeidet, befogja a szádat, bedob a kocsiba és puff, innentől rémálommá válik az életed.


(Az mi amit linkeltél? Zseblámpa, vagy kisbicska, vagy mi?)

2012. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!