Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmenjek vele randizni? (12L...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek vele randizni? (12L - srác: 20 k. )

Figyelt kérdés
Hétvégén voltunk plázában barátnőimmel. (Amúgy nem vagyok plázabiccs, legalábbis szeretnék nem az lenni, nem járok kirívó cuccokban sem, mindössze 1-2 márkás holmim van azt is ajándékba kaptam. Nem sminkelem magam, csak a szemem kicsit, de nem mindig, és csak szájfényt használok. Az egyetlen feltűnő rajtam a hajam, mert koromfekete, úgy néz ki mintha festett lenne, pedig ez az eredeti színe.) Egyszer odajött egy pasi elkezdett velünk beszélgetni. Én annyira nem is voltam képben, mert épp mással (egyik barátnőm) beszélgettem. A hapsi kérdezte hogy volna e kedve valamelyikünknek elmenni valahová. Másik 2 barátnőm meg nagyon szemeztek vele meg minden, de mégis inkább mintha engem nézett volna (de az is lehet, csak én éreztem így), pedig nem is nagyon néztem. Nagyon helyes volt amúgy, meg úgy összeségében nagyon bejött. Aztán 2 hülye barátnőm azt mondták neki, hogy ők nem, de én igen és anélkül, hogy megkérdeztek volna megadták a számomat. Azóta már 3-szor hívott, de nem vettem fel. Barátnőim meg nyaggatnak, hogy hívott e már? Szerintetek mit csináljak? Szerintem bunkóság nem venni fel a telefont ennyiszer.

2012. jan. 23. 15:11
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
FOLYT: szóval ENNEK A FÉRFINAK nem természetes igényei vannak. S ekkor mit fogsz tenni?
2012. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
vedd fel a telefont kérj tőle elnézést és mond meg neki hogy a barátnőid engedély nélkül adták meg a számodat és még csak 12 éves vagy és nem akarsz vele elmenni se hová, és kérd meg hogy ne hivogasson többet.
2012. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Hogy most ebbe mi komoly van? Nézd ,a srác Biztos, hogy miután lefeküdt veled, dobni fog, mert neki csak az kell, és utána még te leszel letörve, hogy otthagyott, meg esetleg depis... jobb ha ezt kihagyod, inkább találkozz fiatalabb srácokkal.

Mellesleg most akármit mondana neked, úgysem lesz igaz- Ja és a barátnőid számát elküldeném neki smsbe hogy őket hívogassa.

2012. jan. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mire kellenél neki, ha azt mondja, hogy:


" A hapsi kérdezte hogy volna e kedve valamelyikünknek elmenni valahová"

?

valamelyikünknek. Tehát nem is te tetszettél meg neki valszeg, csak kell neki egy lány, aki könnyen kapható akármire.

2012. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
15.28 Nagyon igazad van!
2012. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne menj... Túl nagy a korkülönbség, úgy értem, pár év múlva már nem lesz az, de most még túl fiatal vagy hozzá.

Nyilván nem az történt, hogy véletlenül belédszeretett, hanem csak kell neki egy lány, gondolom szexre, de... ha a saját korosztályánál próbálkozik, az oké, de 12 éveseknél. Hátööö szerintem ez nem teljesen normális.

2012. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Mennyi az a pár év?
2012. jan. 23. 18:20
 18/32 anonim ***** válasza:
Legalább, 5 év, szerintem. Egyszerűen mondd meg neki, h ne haragudjon, a barátnőid poénból adták meg a számod, de nem szeretnél elmenni vele sehova. Megjegyzem, elég nagynak kell kinéznetek, ahhoz, h ne gondoljuk, h a pasi pedo, vagy még rosszabb. A helyedben, határozottan, de udvariasan visszautasítanám. (bár, lehet, h feljelentést tennék zaklatásért, mivel nyilván elég fiatalnak látszol...)
2012. jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Hát a sminkelést sajnos örököltem, mert már 8 évesen sminkészletet kaptam ajándékba, az unokatesóim, meg állandóan rajtam gyakoroltak (utáltam), suliban meg szinte az a ciki ha nem. Még aránylag azt mondhatom, eléggé ellenálltam.


Jó, de mi van ha mégsem és csak ismerkedni szeretne. Belegondolva én is cikinek tartanám csak egyiket meghívni, ha többen vannak. Igazából amikor felmerül, akkor mindenki ellene van ha van egy kis korkülönbség, de ott van egy csomó ellenpélda, nagy körkülönbséggel indultak és mégis még mindig együtt vannak, sőt megházasodtak, stb. Itt az oldalon is írtak ilyeneket, sőt személyesen is leveleztem már ilyenekkel, meg bárhol a neten olvasni:

Pl:

[link]


Tudom-tudom, most azt fogjátok mondani, hogy miért teszem fel a kérdést ha el akarok menni, de nem csak mondom az érveimet. Nyugodtan mondjátok ti is, köszönöm a válaszokat:)


Jaj még annyi, hogy csak azért mert elmennék attól még miért kellene megengednem olyat is amit nem akarok? Vagy ha kiderülne, hogy bunkó?

2012. jan. 23. 19:18
 20/32 anonim ***** válasza:
mondjuk azért mert 12 éves vagy ő meg 20+ lehet hogy te nem akarod, de meg vannak az eszközeik hogy vagy így vagy úgy....
2012. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!