Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz valaha is barátom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha is barátom ilyen testtel?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok,74 kg,lány,14 éves.A súly viszont szerintem arányosan oszlik el rajtam.A melleim feszesek,de lógnak (tehát a mellbimbóm inkább a földet nézegeti,de azért nem drasztikusan,csak kicsit...).Rocker vagyok,tehát általában zenekaros pólókban vagyok,nyáron is feketében,hosszú nadrágban,sálban,zárt cipőben,strandra nem járok.Tulajdonképpen nem járok sehova.Viszont az arcom szép,ezt mindenki mondja.Vicces vagyok,mosolygós,de általában nagyon bunkó...Van ajakpiercingem.Már volt barátom,viszont 16 évvel idősebb volt nálam,valószínűleg csak kihasznált,mivel 2x találkoztunk,a 2. alkalommal leszoptam...Már nagyon szégyenlem,nem kell a szentbeszéd.

Tudom magamról,hogyha végre találnék valakit,azt nagyon tudnám szeretni,viszont nagyon távolságtartó vagyok,mindenivel picit durvábban bánok a kelleténél,mindenkit megsértek (akaratomon kívül is).Mások szerint mosolygós vagyok,kedves,figyelmes,vicces,okos,szép(arcú),de rettenetesen bunkó vagyok általában.

Nagyon szeretnék már egy fiút,aki esetleg megtaníthatna a kedvességre,de ilyen testtel,ilyen modorral nehéz lesz összejönnöm valakivel,mivel senkinek sem kellek.Mindenki rögtön csak a dagadt bunkót látja bennem,de én nem érzem magam annak.Nagyon el vagyok keseredve.Sportolásra nincs lehetőségem,anyáék mondták,hogy fogyókúrára sincs,mivel ők nem fognak nekem külön főzőcskézni.Szerintetek van remény?Most fogok középsuliba menni,nagyon félek,hogy szűz maradok életem végéig és még csak szerelmes sem leszek.Nem akarok először huszonéves koromban szerelmes lenni!!

Kicsit talán hosszú lett,bocsi.Előre is köszi a válaszokat!


2009. máj. 26. 20:41
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is az öltözködésedbe kéne egy drasztikus változás. A többség rá se néz az ilyen gyászhuszárokra

(Hidd el, erős tapasztalat, én is ilyen voltam általánosban.)

Az arcodból és a bunkóságodból vegyél vissza még az új suli előtt, a többi szerintem okés.

De ha ennyire keresed a szerelmet, nem fog megtalálni. Majd eljön a te időd is, de azért nem kellett tátott szájjal várni a sültgalambot.

Igenis el tudsz kezdeni egyedül fogyózni. Lehet futni, karika, felülés, fekvő, ugrálókötél, bicikli vagy bármi más. És amúgy se kell az utolsó morzsáig megenni mindent, amit eléd raknak.

30 éves pasi enyhén szólva durva, ehhez inkább nem fűznék kommentet.


Mindenképp először a belsődet változtasd meg, aztán jöhet a külső.

A középsuli pedig tényleg gyökeresen fel fogja forgatni az életed.

A pc-det meg szerintem vedd ki, mert manapság már mindenkinek van, és elég közönséges. Bár ez a te dolgod.


Csak ügyesen (;


16L

2009. máj. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A bunkóskodásod valószínűleg egy védekező mechanizmus, mert nem vagy saját magaddal megelégedve és kibékülve, de az elkeseredettségedet nem lenne szabad másokon kitölteni, mert saját életedet nehezíted meg. Ha ezt a problémát te felismerted, akkor jó úton jársz a változás felé, de ebben ne várj senkitől segítséget, ezt magadnak kell megoldanod. olvass el néhány könyvet a pozitív gondolkodásról, önértékelésről, az segíthet.

Ha fogyni szeretnél, nem olyan nagy összeg beruházni egy tornás DVD-re, otthon is tornázhatsz. Javaslom neked Norbi aerob tornáját, nem megerőltető az ízületeknek, mert nem kell ugrálni. A fogyis kajálás pedig nem feltétlenül követel külön főzőcskézést, bár én ha anyukád helyében lennék, nemcsakhogy figyelembe venném azt, hogy fogyni szeretnél, hanem segítenék benne, hiszen minden anyának fontos kell, hogy legyen a gyermeke boldogsága és kiegyensúlyozottsága, dehát nem vagyunk egyformák.... Szintúgy ajánlom neked a Norbi féle update étrendet, nekem bevált.

A rockerséggel kapcsolatban (főleg azoknak is írom, akik legyászhuszározzák ezt a sítlust): vidám színű pólókban is lehetsz rocker, hiszen aki rocker az a rock zenét szereti, és az irányzathoz való kötődésedet kifejezheted másképpen is. Nagyon sok rocker srác is van, esetleg közülük találsz majd társat magadnak. Nem értem, hogy a társadalom a rockereket miért tartja valami alantasabb népnek, hiszen a rock zene nagyon jó, és azért, mert sötétebb tónusú ruhákat hordanak, vagy a rocker srácoknak is hosszú haja van, ettől még ugyanolyan jó emberek, mint bárki más. Tény és való, hogy egy munkahelyi ranglétrán nem elfogadott ez a stílus, de simán megteheted azt, hogy a munkában felveszed a biznisz sítlust, a magánéletedben pedig olyat ami neked tetszik.

na, szóval nagylány fel a fejjel, a Te életeden csak te tudsz változtatni, és meglátod megéri, teljesen másképpen fog sütni még a nap is!

Sok sikert!

2009. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Egy fontos szabály, mindegy hogy nézel ki ne dobd oda magad senkinek, belőled csak egy van, tehát értékes vagy. Így tekints magadra, legyél büszkre rá, hogy nő vagy. Fogyni meg fogyhatsz, nem hiszem, hogy nincs lehetőséged sportolásra. Ha más nem, lemész másokkal focizni kosarazni stb. Ja és sportmelltartó, nehogy jobban megereszkedjen a melled. Amúgy, ha nem fogynál le, úgy is összejöhet a dolog, nem egy fiú van aki a nem egyszál bél típusú lányokat szereti. Barátnőm is most jött össze egy sráccal aki elfogadja olyannak amilyen, pedig ő se 60 kg. Rengeteg sport, és akármilyen étrend mellett lehet fogyni.


21/F

2009. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat,rengeteget segítettek,és már szinte most máshogy süt a nap!:)
2009. máj. 27. 12:45
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, ha én is hozzátehettem valami ahhoz, hogy legyen elég erőd változtatni! És tuti, hogy lesz! (én írtam azt a napsütéses dolgot)

Nekem nagyon sok rocker ismerősöm van, és mind szeretnivaló, rendes ember!

A te személyiséged most van kialakulóban, ezért biztos, hogy nem maradsz így életed végéig.

Tudom, 14 évesen nehéz elképzelni, de az élet nagyon sokat alakít az emberen, egész élete folyamán. De akkor is, a Te éltedet te alakítod, és ha jól csinálod, frankó lesz minden! és te meg tudod csinálni!

2009. máj. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon jól esnek a válaszaid.:)
2009. máj. 27. 16:37
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját tapasztalataimat adom át. Anno engem is rosszul kezeltek, nekem is az önbizalmam a béka feneke alatt volt és nem voltam saját magammal kibékülve. aztán elolvastam egy-két pozitív gondolkodást serkentő könyvet és rájöttem, hogyan lehet valakit lelkileg felfelé építeni a nulláról. Szidalmazással és fikázással nem!

Baby, én már 40 éves vagyok, túl 2 házasságon, most egyedül nevelek 2 gyereket, és az osztálytársaik folyamatosan azt modják nekik: milyen jó neked, hogy ilyen anyád van... alkoholista apám volt, anyám meg széthajtotta magát a melóban, hogy nekem mindent megadjon.... hiába hajtotta magát, mert az apám hülyeségeire ment el a sok pénz, tehát anyám mégsem adott meg nekem mindent, ráadásul belém nevelt egy fura gondolkodást. Ettől szerencsére sikerült megszabadulnom, de ezt csakis én egyedül értem el, tehát tudom, hogy mitől döglik a légy.

Ha gondolod, írj priviben, nem vagyok egy nagy levélíró, de ha vannak kérdéseid, szívesen segítek.

És azt tartsd szem előtt: MEG TUDOD CSINÁLNI, MERT ERŐS VAGY!

2009. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!