Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz valaha is barátom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha is barátom ilyen testtel?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok,74 kg,lány,14 éves.A súly viszont szerintem arányosan oszlik el rajtam.A melleim feszesek,de lógnak (tehát a mellbimbóm inkább a földet nézegeti,de azért nem drasztikusan,csak kicsit...).Rocker vagyok,tehát általában zenekaros pólókban vagyok,nyáron is feketében,hosszú nadrágban,sálban,zárt cipőben,strandra nem járok.Tulajdonképpen nem járok sehova.Viszont az arcom szép,ezt mindenki mondja.Vicces vagyok,mosolygós,de általában nagyon bunkó...Van ajakpiercingem.Már volt barátom,viszont 16 évvel idősebb volt nálam,valószínűleg csak kihasznált,mivel 2x találkoztunk,a 2. alkalommal leszoptam...Már nagyon szégyenlem,nem kell a szentbeszéd.

Tudom magamról,hogyha végre találnék valakit,azt nagyon tudnám szeretni,viszont nagyon távolságtartó vagyok,mindenivel picit durvábban bánok a kelleténél,mindenkit megsértek (akaratomon kívül is).Mások szerint mosolygós vagyok,kedves,figyelmes,vicces,okos,szép(arcú),de rettenetesen bunkó vagyok általában.

Nagyon szeretnék már egy fiút,aki esetleg megtaníthatna a kedvességre,de ilyen testtel,ilyen modorral nehéz lesz összejönnöm valakivel,mivel senkinek sem kellek.Mindenki rögtön csak a dagadt bunkót látja bennem,de én nem érzem magam annak.Nagyon el vagyok keseredve.Sportolásra nincs lehetőségem,anyáék mondták,hogy fogyókúrára sincs,mivel ők nem fognak nekem külön főzőcskézni.Szerintetek van remény?Most fogok középsuliba menni,nagyon félek,hogy szűz maradok életem végéig és még csak szerelmes sem leszek.Nem akarok először huszonéves koromban szerelmes lenni!!

Kicsit talán hosszú lett,bocsi.Előre is köszi a válaszokat!


2009. máj. 26. 20:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok...segítség helyett segítsél...
2009. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%
ill segítsél...
2009. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, tapasztalatból írom hogy a középsuliban teljesen más az élet mint az általános iskolákban. Mintha 180 fokkal meglenne változtatva. Én is ált.suliban olyan kis visszahúzódó, "ártalan kislány" voltam, de bekerültem a középsuliba és megváltozott az életem. Megtanított pár dologra a középsuli. Azt hogy mikre azokat mindenki saját magán tapasztalja és mindenkinél más. Számtalan olyan ismerősöm van aki általánosban kis visszahúzódó félénk ember volt, de középsuliban meg az a verekedős, vagány ember lett belőle. Nem mondom hogy én ilyen lettem, de az önbizalmam több lett picivel.

Amúgymeg új környezetbe mész, új társaság, új környék gondolom, ott simán megtudsz változni kedvedre. De a modorodon változtathatnál kicsikét, mert a bunkókat sztem senki nem tűri meg maga mellett. A lényeg hogy légy magabiztos és határozott :)

Ha fogyni akarsz akkor nem fontos neked beiratkozni vmilyen sportra, elég ha minden nap kicsit tornázol otthon 1-2 órát meg futsz pár karikát vagy elfutsz az utca végéről a másik végére.

A kajálásról meg annyit amit már elöttem is mondtak: ne egyél sok kenyeret meg egyéb szénhidrát tartalmú ételeket, csak keveset és kicsit hanyagolni kéne pl: mekis kaját, édességeket, chipset, kólát stb-t.

Ha ezeket mind megcsinálod hidd el egy nyár alatt leadhatsz magadról pár kilót :) Persze ezekhez kitartás kell.


és még annyit mondanék, hogy az hogy nem járkálsz sehova az nem jó dolog mert gyakorlatilag nem is ismerkedsz emberekkel, és ahhoz hogy legyenek barátaid/pasid ahhoz elkéne járni ide-oda ;)

Sok szerencsét

17/L

2009. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Találhatsz magadnak.. elösször is minek bunkózol mindenkivel??

Aztán 14 évesen hozzád korabeli fiúkkal ismerkedj.

Nemfontos neked fogyókúrázni ha tetszel így magadnak majd találsz vki olyat aki így fogad el és így szeret.

De ha te szeretnél mert ez neked fontos akkor fogyókúrázz.És miért csak feketébe járkálsz azért mert rocker vagy?

Attól még fel lehet venni nőies ruhákat sztem.Nem értettem soha azokat akik nyáron a 35-40 fokban hosszú fekete ruhákba járnak.18/f

2009. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 16 éves vagyok, és 14 évesen én is állandóan feketében jártam, meg zenekaros pólókat hordtam, mert azt hittem, hogy ezzel tudom kimutatni a zenei hovatartozásomat. Most is ugyanúgy Iron Maiden, Metallica, Testament stb. rajongó vagyok, de közben nőies dolgokat hordok, mert szerintem közel sem az számít, hogy valaki hogy öltözik. Pl. a tetőtől talpig fekete, "kőkemény" poprock rajongóktól a falra tudok mászni, műnek tartom őket, mivel egy igazi rocker szerintem belülről érzi magát annak, és a külső csak önmaga erősítése. Ne vedd sértésnek, ez az én véleményem. Sportolásra miért nincs lehetőséged? Nekem például megpuhultak a térdemben a porcok, mégis sportolok, csak oda kell figyelnem rá. Ha megpróbálsz picit nőiesebb lenni, akkor jobban fogod szerintem magad érezni, mert nem hiszem, hogy a tested olyan rémes lenne :) Mondjuk ne vedd sértésnek, de egy picit kéne mozognod (ha tényleg semmiképp nem lehetséges, akkor hagyd, de szerintem nincs ilyen). Zenekaros pólókból is vannak női változatok, amik sokkal jobban állnak egy lánynak, mint a normális póló fazonú darabok... Ilyen apróságokkal tudsz tenni magadért, ha ezek zavarnak.
2009. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ellentéteket írsz. Azt mondod figyelmes vagy és bunkó is? Na mindegy. Csak 14 vagy,előtted a világ,és valószínűleg mire 18-20 leszel,már kinövöd ezt a "rocker vagyok,fullfekete vagyok,utálok mindenkit" korszakodat és ezzel együtt lesz barátod.

Üdv!

Rivetheart

2009. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
55%
hát szerintem a szüleid is bekaphatják hogy hagyják hogy ez történt a súlyoddal. azért kicsit próbálj meg kevesebb kalóriát bevinni pl zöldség gyümölcs. és jobban is fogod magad érezni.
2009. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Vissza kéne venni a sütikből. De legalább gyorsan nyomattál magadba egy pirszinget, hogy trendi legyél. Gratulálok. Meg 16 évvel idősebb pasi akit második alkalommal lecidázol...


Ha nem birod a kritikát jöhet a lepontozás, de szerintem előbb fejben kellene magad rendbetenni aztán diétázni, kiszedni a malackarikát a szádból és nem leszopni minden apukád korabelit azért mert másodjára látod.

2009. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
43%

Ezt fel kell fognom.

Szóval, a tesóm barátnője volt 157 cm, egy pici csaj, pici cicik, stb, vagy 55 kg... bonus 20 kg...... hát...... én 61-62 vagyok, az még bonus 10 kg, te valami lámpás női kerti törpe vagy? :)

2009. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
77%
14 évesen még előtted minden. Ne idegeskedj.
2009. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!