Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz valaha is barátom ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha is barátom ilyen testtel?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok,74 kg,lány,14 éves.A súly viszont szerintem arányosan oszlik el rajtam.A melleim feszesek,de lógnak (tehát a mellbimbóm inkább a földet nézegeti,de azért nem drasztikusan,csak kicsit...).Rocker vagyok,tehát általában zenekaros pólókban vagyok,nyáron is feketében,hosszú nadrágban,sálban,zárt cipőben,strandra nem járok.Tulajdonképpen nem járok sehova.Viszont az arcom szép,ezt mindenki mondja.Vicces vagyok,mosolygós,de általában nagyon bunkó...Van ajakpiercingem.Már volt barátom,viszont 16 évvel idősebb volt nálam,valószínűleg csak kihasznált,mivel 2x találkoztunk,a 2. alkalommal leszoptam...Már nagyon szégyenlem,nem kell a szentbeszéd.

Tudom magamról,hogyha végre találnék valakit,azt nagyon tudnám szeretni,viszont nagyon távolságtartó vagyok,mindenivel picit durvábban bánok a kelleténél,mindenkit megsértek (akaratomon kívül is).Mások szerint mosolygós vagyok,kedves,figyelmes,vicces,okos,szép(arcú),de rettenetesen bunkó vagyok általában.

Nagyon szeretnék már egy fiút,aki esetleg megtaníthatna a kedvességre,de ilyen testtel,ilyen modorral nehéz lesz összejönnöm valakivel,mivel senkinek sem kellek.Mindenki rögtön csak a dagadt bunkót látja bennem,de én nem érzem magam annak.Nagyon el vagyok keseredve.Sportolásra nincs lehetőségem,anyáék mondták,hogy fogyókúrára sincs,mivel ők nem fognak nekem külön főzőcskézni.Szerintetek van remény?Most fogok középsuliba menni,nagyon félek,hogy szűz maradok életem végéig és még csak szerelmes sem leszek.Nem akarok először huszonéves koromban szerelmes lenni!!

Kicsit talán hosszú lett,bocsi.Előre is köszi a válaszokat!


2009. máj. 26. 20:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem a külsőddel lehet a gond, hanem a belsőddel..
2009. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Feszesek, de lógnak?

Ez valahogy csak nekem nem stimmel? 1-ik lóg a másik feszes?

2009. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
71%
nem, négykézláb jár...
2009. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Jah, tényleg nem a külsőddel van a baj. Szerintem utálod magad. A külsőddel semmi gond, ha nagyon zavar a súlyod, hát istenem majd lefogyod. Mennyiből tart, kicsit kedvesebben szólnod a másik emberhez? Ha valakit megsértesz, gondold végig újból mit mondtál, legközelebb majd nem mondod. Sőt továbbmegyek, azt mondod a többiek szerint is kedves vagy ,akkor na csak nem akkora a baj.

Fogyókúrával kapcsolatban: nem is kell külön főzőcskézni, egyszerűen csak a kajálásokhoz ne egyél kenyeret, és vacsorára érd be egy joghurttal, meg valami gyümölccsel zöldséggel. 14 évesen nem is kell vészesen fogyóznod.

2009. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Sztem előbb rendezd le magadban a dolgokat...Mindenképpen változtass azon aki vagy..az emberek megtudnak változni, és meg is kell olykor...vkinek kedvesre, és kompromisszumot ismerőre, valakinek éppen kicsit nagyszájúra...ne a külsőddel foglalkozz egyelőre, hanem azzal, hogy olyan ember legyél akit nem dagadt bunkónak hívnak, hanem keresik a tásaságodat, és nem azért hogy hogy nézel ki hanem h milyen ember vagy...

Az edzésre otthoni edzést ajánlanák, kick-box, vagy callanetics, ezek nagyon jók..

Tehát addj magadhzo egy keveset ott ahol kell és ahonnan kell vegyél el egy kicsit...

Sok sikert kívánok, és kérlek...magad miatt...fontold meg a dolgokat.. :)

puszi

2009. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
14 évesen lesz.pni egy 30 éves faszit nem semmi. Jó nagy bunkó vagy, kislány létedre. Ne haragudj, azt mondtad bunkó vagy, biztos érted a bunkóságot akkor is, ha az feléd érkezik.
2009. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A feszest úgy értem,hogy aki azt szokta mondani a mellére,hogy lóg,annak löttyedt.Na,nekem nem löttyedt,annyi az egész hogy a mellbimbóm nem igazán ott van ahol kéne,de amúgy az alakja és a nagysága is megfelelő szerintem.

Megpróbálok megváltozni mindenképp,főleg,hogy most megyek középsuliba,úgyhogy amúgy is tiszta lappal indulok.:)

2009. máj. 26. 20:57
 8/27 A kérdező kommentje:
20.55-nek:Már hogy ne érteném?Hisz magyarul írtad...Viszont mondtam,hogy már nagyon megbántam.
2009. máj. 26. 20:59
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, kedves vagy, de bunkó...hát nem tudom :) a kettő szerintem üti egymást.


Ha változni akarsz, az csak elhatározás és akarat kérdése. A tényleg kedves akarsz lenni, akkor ne legyél bunkó! Ennyi. Ha meg fogyni akarsz, akkor sportolj. Hogy nincs lehetőség az csak kifogás. Menj el futni, vagy nincs a környéken járda? Az nem jó, hogy a szüleid nem támogatnak a fogyásban, de mi lenne, ha nem ennél annyit, vagy elhagynád a nasit?

2009. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
sztem se kéne ítélkezni, hogy mit tettél..megtettede kész..mebántad..ha megbántad ha nem akkor jónak gondoltad...ahelyett hogy oltod inkább segítség!!!
2009. máj. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!