Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőgyülölő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyülölő vagyok?

Figyelt kérdés
Megkaptam már párszor ezt a titulust de nem értem hogy miért. Igazából nem beszélek lánnyal csak ha muszáj. Nem vok meleg már volt barátnőm is. Azonban soha nen tudtam elviselni ha egy lány valamiben legyőz. Vagy azt sem tudtam soha elviselni ha egy nő féfridolgokat csinál (focizik, sörözik.) És azon az állásponton vok h a férfiaknak több joga van mint a nőknek (pl a politikában.)
2012. jan. 11. 22:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

hmm. szeretem a sört, sokat játszom a gépen, domináns voltam a kapcsolatomban, szexben is én irányítottam. gyűűűűűlööööööljjj!!!

egyébként igen, hívsoviniszta lehetsz.

2012. jan. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagy nőgyűlölő. Egyszerűen csak azt vallod, hogy a férfinak rátermettebbnek és ügyesebbnek és a családfenntartónak kell lennie min a nőnek, akinek az eredeti "feladata" a családi tűzhely melegen tartása és a gyereknevelés. A nem nőies viselkedés valóban taszíthat 1-2 embert, ahogy téged is. Képzeljünk csak el egy szalonspicces, szétcsúszott nőt, akit a mosdóból kell összakapirgálni. A rúzs elkenődve, a haja össze vissza. Na ugye, hogy nem szép látvány?! A nő a kellem és a báj szobra, nem pedig a közönségességé.

Abban azonban nem értek egyet, hogy a férfinak több joga lenne. Amennyiben a politikát vesszük példaként tény, hogy a nők kevésbé érdeklődnek a politika iránt de lehetnek jó meglátásaik. Egy nő sokkalta empatikusabb másokkal szemben és egy megideologizált világban nagyobb valószínűséggel ügyködik azon, hogy ne csak a családjának és a barátainak legyen jó, mint egy számító férfi. Persze ellenpéldát is találni erre.

Kedves Kérdező: Rám szokták mondani, hogy nőgyűlölő vagyok- persze csak a sértődött, feminista élharcosok akik nem tudják elfogadni, hogy a régi kor férfi és női szerepei nem véletlenül voltak olyanok amilyenek.


Mellesleg nemrégiben én is feltettem egy kérdést. Ugyan nem egészen a témába vágó.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nyugodtan le lehet pontozni, nem fog megrázni.

20N

2012. jan. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
apa okos, anya szép, ne variáljuk:D
2012. jan. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
36%
azt én nem tudom, de kívánom neked, hogy egyszer jól verjen meg egy nő, lehetőleg minél többen nézzék végig. :D
2012. jan. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
32%

szoktasd magad a gondolathoz, hogy a nők is lehetnek jobbak nálad nem kevés dologban... amúgy az is zavar ha mondjuk szebbek nálad? xD

és vonzódsz a csajokhoz rendesen ? o.0

...

2012. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Igazából várható volt hogy belázadnak a nők egy ilyen kérdés után....

De Pl lásd katona nők rendőr nők... vajon hányszor fordult már elő hogy a kis rendőr nőcske beleszeret akit épp üldöz mert hogy olyan kis rósz fiú... :D a harctéren puszta kézű harcban egy normális termetű férfi kb 5 nőt is le tud győzni egyszerre gond nélkül, szal ebben is igazad van... Amikor beálnak focizni azt én is utálom mert elfutok mellette hozzáérek a vállammal és repül 2 métert, aztán meg sír....


Na és a legvége a politika... Hát csak nézd meg Merkelt, mit művel szétb**szta egész Németországot, és Európát, mert nem a fejével hanem az érzelmeivel gondolkodik... politikában egyáltalán nem szabadna nőket engedni, mert máshogy látják a dolgokat, nem képesek a mindenkori racionális gondolkodásra... Persze jönni fognak a piros kezek de nem érdekel, ez az igazság... Azért mind ezek mellett szeretném leszögezni hogy imádom a nőket fel tudnám falni őket mert olyan kis aranyos törékeny és jó kis lelkek :)Megvan az életben az ő feladatuk is, meg a férfiak feladata is... ott kezdődnek a gondok amikor egy makacs nő azt mondja márpedig a nők is el tuják látni ezeket a feladatokat, és megpróbálja, mind ezt kissebségi komplexusból...

2015. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!