Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok "lúzer" "nőgyűlöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "lúzer" "nőgyűlölő" "mocsok" "szemét"?

Figyelt kérdés
itt a kért kérdés na mostmár jöhet.. mondjátok hogy mi vagyok még!! :)
2011. júl. 19. 14:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Biztos rossz volt a gyerekkorod és a fejedre ejtettek... Más így nagyon nem jut eszembe, hiszen hogyan máshogy gyülölhetnéd a nöket miközben barátnöd se volt még soha?
2011. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1. nem gyűlölöm a nőket én ilyet sose mondtam... (inkább ők engem)

2. még gyerek vagyok... legalábbis 17 éves vagyok és az még közel sem felnőtt.. legalábbis én igy gondolom

2011. júl. 19. 14:34
 3/21 napietus ***** válasza:
nem értem egészen, mire célzol, de ha annak érzed magad, nyilván az is vagy. az okát nem tudom. talán a természetes kiválasztódás...
2011. júl. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 napietus ***** válasza:
no, akkor fejtsd ki bővebben, mert ez így zavaros.
2011. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem érzem annak magam... csak idéztem... :) ezeket más mondta nem én
2011. júl. 19. 14:35
 6/21 anonim ***** válasza:
49%

elb*szott világnézet és lúzerség: ne higgy nekik! mindet 2 dolog érdekli: pénz, hogy nézel ki. ha pénzed is van meg jól nézel ki akkor rohadt jó csajod lesz ha az egyik van csak akkor is lehet jó csajod ha egyik sincs akkor lehúzhatod magad (mint én)

nőgyűlölés és további mégtöbb lúzerség: am meg hogy "így sose lesz barátnőm" ... leszarom, szükségem nincs rá, semmi olyat nem tudna nyújtani amire feltétlen szükségem lenne... és így még a kevéske kis pénzemet is magamra költhetem... király dolog ;)

még mindig lúzer: azért szidom őket mert ők is ugyan ezt csinálták-csinálják velem... eddig ok nélkül kaptam a szidásokat mostmár legalább okot adok rá.. szóval szívességet teszek nekik... köszönjék meg :)

ha nem érted, akkor szopacs, én nem magyarázom el neked.

2011. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ezt a kérdést csak azért írtam ki mert kérték.. eddig egy másik kérdés alatt szídtak... és mondták hogy írjak ki egy kérdést hogy az alatt fojtathassák :) ezeket tőlük idéztem
2011. júl. 19. 14:36
 8/21 A kérdező kommentje:
pedig nem értem :) amit leírtam ez így van.. vagyis így gondolom talán a nincs rá szükségem az nem igaz... de ezzel nyugtatom magam hogy: "nincs de nem is kéne"
2011. júl. 19. 14:38
 9/21 anonim ***** válasza:
rosszul teszed. önbizalom, egy kis alkohol (nem kell félreérteni, éppen csak annyi, amennyi feloldja egy kissé a gátlásaidat, nem kell lerészegedni), egy normális szórakozóhely, egy szerényebbnek tűnő lány és kész.
2011. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Senki se mondta, hogy írj ki egy kérdést, hogy itt szídhassunk. Eleve a másiknál se szídtunk, hanem te szídod a nöi nemet a saját hülyeséged miatt.
2011. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!