Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi csináljak egy ilyen szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak egy ilyen szemét barátnővel? Lent részletesen.

Figyelt kérdés
Azvan h régen nyaraltunk Balcsin pontosan 2009 nyarán ott megismerkedtem egy iker fiu testvérpárral. És akkr még nem érezem magam készre egy kapcsolatra, de mostmár igen. minap rámirt és nagyon jot beszélgettünk de, egy volt bnőm elkezdte bökdösni fb-on a srác kérdezte h ki a csaj.. nem mondtam el neki h csunyán összebalhéztam azzal a ribanccal. valamelyik nap láttam h már ismerősök is :@ nagyon ideges lettm.. mikor rámirt a srác akkor rákérdeztem h irt-e teccik-e stb... ? mndta h irt dd én szebb vagyk stb... már lebeszéltünk egy talit. de ez a csaj egy mocskos ribanc lett.Nem tudom mit tegyek... Kell a srác..<3 segitsetek...
2011. aug. 1. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóval félsz hogy lecsapja a kezedről a fiút...
2011. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát megfordult a fejelmbe..:S de a srác mindig küldi a sziveket...:$meh minden és az ikertesojának is bejövök...:/:$
2011. aug. 1. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell. Ikertesós kavarodás mindig gáz. Ribanccal fűszerezve meg mindig gondot okoz. Ha majd a srác akar téged, akkor foglalkozz vele, feltétel, hogy sem ikercserés letámadás (hol ő, hol a másik), sem ribanccal megkavarva. Le kell elsősorban válni az olyan barátnőről, aki semmiben nem tisztel. És ha ezzel veszik még valaki, akkor vesszen, mert vele együtt sosem lesz jó, sőt csak küszködés az egész. Mert mindig be fog kavarni, mert ez a természete. Srácot meg ejteni kell, ha neki ez a kettővel kavargok, mert menő vagyok stílus bejön. Mert akkor ő sem jobb.
2011. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat.. Én nem akartam tőle semmit, ő irt rám hivott el találkozni stb... nagyon megszerettem, az ikertesojára pedig csak mint barát... Ez a barátnőt nem lehet lelőni. Most kb eldöntötte h tönkre tesz... De én már tönkre tettem pff. szoval várok még jelentkezik *.*
2011. aug. 2. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!