Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Wáá nagyon tancstalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wáá nagyon tancstalan vagyok. Mit tegyek? Belemennyek? (részletesen lennt)

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy egy nagyon helyes pasi elhivott találkozni, én igent mondtam . lassan itt az idő amit megbeszéltünk... és megkérdezte h mit fogunk csinálni? mondtam neki h sétálhatunk vásárolgatunk igy elsőre. Mondta h a vásárlásban benne van majd a ruhákat probálgatjuk együtt..;) Hát nem tudom nagyon teccik meg minden. De még komoylabb kapcsolatom nem volt :/ nem tudom meddig haggyam :/:/ kérlek segitsetek. És elöre is köszönöm a válaszokat..! : ))
2011. aug. 2. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
menj el vele és lesz ami lesz, addig hagyd amíg jól esik
2011. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem avval van a baj h meddig esik jol, hanem h legyek egy kicsit neki elérhetetlen... h legyen a vadászösztöne ... És h igy mennyi az amivel igy gondolkodik még..:/:/
2011. aug. 2. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne játsz vele. Könnyen átesel a ló túloldalára, míg végül beint neked a srác és faképnél hagy. Hozzáteszem jogosan!
2011. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha túl sokáig akarod húzni, az lesz, hogy keres egy tapasztaltabb csajt
2011. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem akarom sokáig húzni de nem is mindent egyszerre. még szüzek vagyunk mindketten.
2011. aug. 2. 14:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, hogy le kell-e feküdni elsőre, akkor a válasz: nem!

Csók simán lehet, de ezt majd hozza a szitu.

2011. aug. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ !: )
2011. aug. 2. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!