Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan oldjam meg? Részletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Egy hónapja költözött ide Ő.

Van pár közös haverunk,és mikor találkoztam velük Ő is ott volt,és azonnal megtetszett,de annyira nem törődtem vele,mert barátom volt. Aztán most másfél hete, igy a haverokkal elmentünk bulizni és ő is ott volt,és beszélgettünk elég sokat...majd mikor hazafelé indultunk megcsókolt... mindennap találkozunk azóta,a barátomat ott hagytam érte.. de ugyérzem hogy valami nincs renben.néha közeledik hozzám, néha le se sz*r.. lehet hogy ezmost úgy jön le aki ezt olvassa hogy azt akarom hogy nyalja ki a fenekemet,mert nem ezt szeretném,csakhogy egy pici közeledés jó lenne felőle is..a haverjaival nagyon jól elvagyok,tudok velük beszélgetni,de vele alig tudok beszélgetni..mert egyszerűen nemtudok megszólalni..csak nézem..nagyon szerelmes vagyok belé!!de mégis hogyan közeledjek hogy ebből a helyzetből kapcsolat legyen?

én 16 vagyok a fiú pedig 23. köszi a válaszokat előre is.


2010. jún. 22. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

mintha saját magam írtam volna...

ugyan ez volt velem ...

jártam egy fiúval ,aki idősebb volt

sokat voltunk együtt haverokkal...pont mint te,

de féltem megszólalni én is mindenkivel jól elvoltam...

de őt csak néztem.én féltem hogy olyasmiről beszélek ami neki nem tetszik,és hogy amit viccnek szántam azon nem nevet...

tehát jártunk .ő sem közeledett pedig én közeledtem volna csak hát nem mertem...:(

aztán szakítottunk:():(::)):

2010. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ennyi idősen szerintem nagy ez a korkülömbség és lehet hogy ő is ezt érzi. Közeledés hmm vond külön a társoságból és beszéld meg vele, hogy ez meg ez van és mondjon valamit.
2010. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Aaliyah ***** válasza:
Ne haragudj, kedves kérdező, de ebből tapasztalatom szerint nem lesz hosszútávú, életre szóló kapcsolat. Ha meg ekkora tuskó,hogy nem foglalkozik veled, akkor hagyd a fenébe. Majd találsz jobbat.
2010. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm..azt hiszem igaza van mind 3 válaszolónak..eleget futottam utána... majd jön más..majd túl leszek rajta:)

köszönöm:)

2010. jún. 26. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!