Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogykel jól csokolni? Leirná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogykel jól csokolni? Leirná valaki részletesen?

Figyelt kérdés

fiuvagyok és még nem csokoloztam

hogy kezgyek hozá?

hogyan mit csinájak a nyelvemel a szájába?

lécives segics

bocs a helyesírásért ne tegyétek szová köszönöm elöreis


2010. máj. 2. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tutot hoty nem tuc hejesen irni akor inkáb azal foklalgossz, és ne a csógoloszázsal.

Etyépként esz izs kammu!

2010. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lécsi csak a kérdésel kapcsolatosan és ha lehet akkor hasznos válaszokat várok köszi
2010. máj. 2. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyakorolj kecskéken!Az nem mondja el ha béna vagy.

Amúgy nem zavar az írásod alatt a piros vonal?

2010. máj. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A csókolózás ösztönös, nem kell parázni miatta. Minden megy majd magától. Am meg ha attól félsz hogy azt terjed el rólad hogy rosszul csókolsz akkor nyugi, mert lesz majd valaki akinek épp az kell ahogy te csókolsz.

Elsőknél inkább hagyd ki a nyelvet. Vagy ha a csaj akit készülsz megcsókolni már tapasztaltabb akkor igyekezz gyorsan tanulni.

2010. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sztem nem jo a nyelves habár aatol függ kire gondolok pl a volt pasimra akkor nem jo.:S

és nemazért meert nem tudtunk hanem mert nem szerettem.

ha igy belegondolok a nyelves gusztustalan.de ha arra gondolok akibe szerelmes vok csak van csaja.:S=(

akkor vele igazán joleenne nyámi.:D:D

amugy szerintem érzelmeken mulik ha szeretitek egymást akkor jólesz.:)

2010. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hany eves vagy?
2010. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14/f
2010. máj. 3. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!