Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok "lúzer" "nőgyűlöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "lúzer" "nőgyűlölő" "mocsok" "szemét"?

Figyelt kérdés
itt a kért kérdés na mostmár jöhet.. mondjátok hogy mi vagyok még!! :)
2011. júl. 19. 14:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

ilyen szempontból nyomorék vagyok tényleg... mert nem iszok egy kortyot se... eddig se... és ezután se tervezem... bulizni nem járok: 1 kicsinek érzem magam a bulizáshoz

2. nem is nagyon izgat a dolog

3. sose hívott senki egyedül meg még úgyse lenne kedvem

2011. júl. 19. 14:44
 12/21 anonim ***** válasza:
én mondtam, hogy írjon ki, de én sem úgy értettem, hogy szidhassuk. azt hittem, majd kiírja, mi baja a nőkkel, mi meg elmagyarázzuk, hogy nem úgy van.
2011. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Engem is hívtak itt már minden feminista férfigyűlölőnek, mert nem hagyom magamat kihasználni. Nem tudom rád miért mondták?
2011. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

nekem semmi bajom nincs a nőkkel... nekik van velem bajuk... eddig ilyen kis kedves vicces fiú voltam próbáltam minden lánnyal rendes lenni.. nem néztem hogy mennyire néz ki jól... de ez mindenkinek kevés!!!

szal változom...

2011. júl. 19. 14:45
 15/21 A kérdező kommentje:
csak mert azt mondtam hogy a nőket főleg a pénz érdekli...
2011. júl. 19. 14:46
 16/21 anonim ***** válasza:
jó, ha nem érzed elég érettnek magad a dologhoz, akkor persze, ne menj el. de a nőkhöz is éretlennek érzed magad? mert ha igen, akkor nem kell még velük foglalkozni.
2011. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ahha.. Azért mert rosszaknál próbálkoztál, most már mindenkitöl elfordulsz... Az a vicces, hogy sajnálni se tudlak már, pedig te épp hogy sajnáltatni akarod magad.


Neked kell változtatnod ezen a hülye felfogásodon és az nem segít benne, ha azt mondjuk, hogy jajj de mennyire igazad van, mert nagyon nincs.

2011. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

bocs a kifejezésért de f*szomnak van szüksége a sajnálatotokra...

am 17 éves vagyok, és nem éreztem magam éretlennek a "nőkhöz"... de már mostanában nem tulzottan érdekel a dolog.. ez van... de nemtom miért baj ez

2011. júl. 19. 14:50
 19/21 anonim ***** válasza:
ez csak a kudarcok miatt van. egyébként meg igaza van az egyik kommentelőnek abban, hogy rossz helyen kerested. egyébként meg ha egy lány akar tőled valamit, akkor elég lesz neki annyi is, amit írtál, hogy csak odamész, elvagy velük, elhülyéskedtek, aztán ennyi. előbb-utóbb így is lesz valakid. amúgy meg azzal van a baj, hogy mivel nem volt sikered, elkönyvelted magadban, hogy biztos, mert nincs pénzed, ami a normális lányok szempontjából nem érdekes, a többinél igen.
2011. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 PogiBlanka ***** válasza:
Én nem gyűlöllek:DD Üzii
2011. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!