Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nőgyülölő vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyülölő vagyok?

Figyelt kérdés
Megkaptam már párszor ezt a titulust de nem értem hogy miért. Igazából nem beszélek lánnyal csak ha muszáj. Nem vok meleg már volt barátnőm is. Azonban soha nen tudtam elviselni ha egy lány valamiben legyőz. Vagy azt sem tudtam soha elviselni ha egy nő féfridolgokat csinál (focizik, sörözik.) És azon az állásponton vok h a férfiaknak több joga van mint a nőknek (pl a politikában.)
2012. jan. 11. 22:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2012. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%

képzeld még katona nők is vannak.. meg rendőrnők..

idegesítselek még?

2012. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem az eddigi válaszolók Nők voltak, vagy pasik akik beakarnak vágódni. Persze nem mondom, hogy ez jó magatartás. Egyszerűen csak hím soviniszta vagy.
2012. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy nőgyűlölő, csak nárcisztikus. Azt is mondhatnám,( ha esetleg az a nagy tudású férfiúi agyad nem tudná eme idegen szó jelentését) hogy akkora arcod van, hogy a Feri-hegyre jársz megfordulni.
2012. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
....és idegesít ha anyádat tisztelned kell? Esetleg neki van igaza, vagy kér tőled valamit? Rád szól? Tudod ő is nő...
2012. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Én pasi vagyok és egy két méteres csajom van minden nap legyőz. Imádom! Ja és cégtulajdonos és 8 palinak dirigál!
2012. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%
Látszik, hogy este van és fáradtak az emberek, mindenkinél érezhető a támadás, hogy egyből felkapták a vizet. Talán 1 kommentárt láttam az enyémen kívül, ami normális hangvételben íródott.
2012. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem találtad még meg a hozzádvaló nőt.Ennyi.
2012. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Én is nehezen viselem el, ha egy nő legyőz valamiben, de ez normális. A sörözést alapból nem pártolom, azon nincs mit magyarázni.

Joga viszont ugyanannyi van a nőknek is, mint a férfiaknak.

2012. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
38%

Akkor valszeg hím soviniszta vagy...amúgy ha 2000 évvel ezelőtt élsz semmi gáz nem lenne sőt töknormális lennél..

Pl: azt tudtad, hogy csak Kr.u. 325-ben egy zsinaton határoztak úgy, hogy a nőnek is van lelke?

hát ez a helyzet.. amúgy ne hangoztasd a csajoknak mert rohadt ideges tud lenni egyik másik ha meghallja :-/

én soviniszta vicceket szoktam mesélni de csak mértékkel.. a feminista vicceket viszont gyülölöm *.*

16F

2012. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!