Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek itt támadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek itt támadni rögtön néhányan, ha azt kiírom, hogy még sosem volt barátnőm és mindent megteszek azért, hogy legyen, de sosem jön össze és a külsőm miatt mindog elutasítanak?

Figyelt kérdés
Ha én vagy valaki más kiír egy ilyen kérdést, akkor nagyon sokan írnak ide vérző szemekkel, hogy benned van a hiba mert itt sajnáltatod magad, nem teszel semmit az ügy érdekében. Hát dehogynem teszek, edzek, próbálok magabiztos lenni, mindig megyek a lányok után, próbálom fejleszteni a dumámat, de az arcom miatt mindig kosarat kapok, mert nem nézek ki jól. Ennek ellére mindig leírják, hogy csakis benned van a hiba, mert a lányok angyalok és nem tehetnek semmiről. Ha olyan angyalok lennének, akkor nem támasztanának olyan nagy igányeket az arccal, külsővel és a pénzzel kapcsolatban. Kb 36 lánynál próbálkoztam az elmúlt fél évben, a vége mindig az lett. Nekem már elegem van belőle. És ne mondja azt senki, hogy csak az én hibám, meg itt sajnáltatom magamat, mert ez nem igaz. Aki ilyeneket ír, hogy sosem a lányokban van a hiba csakis a fiúkban, az nagyon nagyot hazudik és nagyon buta. Ez olyan mikor ilyet állítanak, hogy nincs roma bűnözés. Ugye(egy hasonlat)fennt a parlamentben is mindig azt mondják, hogy olyan hogy romabűnözés nem létezik. Na ilyenkor hazudnak a legnagyobbat. Akkor miért van a magyar börtönökben 85%-os roma arány, aki ülik a büntetésüket! Önként költöztek be a börtönbe? Lehet hogy van ilyen, de elég valószerűtlen. Ilyenkor mindig azt kívánom a politikusoknak mikor ilyet mondanak, hogy csak 1 hetet töltsenek el egy ilyen roma lakónegyedben, hogy mi lenne a véleményük. Úgy kirabolják annyi idő alatt, hogy az alsónadrágját is elcsórják. Azoknak is azt kívánom, akik azt mondják, hogy csak a pasikban van a hiba meg a picsogós fajtájukban, meg a nyavalygós fajtánkban, akkor azt kívánom, hogy csak egy napot töltsön el velem, hogyan csajozok és akkor ítélkezzen. Én apait-anyait beleadok, kiteszem szívem-lelkem, hogy legyen egy barátnőm, de a külsön nem tudok változtatni és ez a vesztem. Aki ezt nem fogadja el, és azt mondja, hgy a külső nem döntő, az nagyon hazudik. Csakis a külső a döntő, vagy a pénz. Hiába van jó dumám, ezzel csak azt érem el. hpgy jó barátja legyen a csajnak, de ennél messzebbre még sosem jutottam el, pedig teszek érte, hogy eljussak. Lehet jönni megint oltani, de csak annyit mondok, ----lakva ismeri meg az ember a másikat!
2012. jan. 8. 22:24
1 2
 11/15 The Deathworm ***** válasza:

hát, ez a szöveg egy kis b_zi hajlamot sugall, ami valószínűleg az elkeseredettség miatt lehet...

rossz lányoknál próbálkozol, van normális, 1000ből 1...

de amíg ezzel a szánalmas oldallal b_szod el az idődet, ne csodálkozz, hogy senkid sincs anyádon, és az aranyhaladon kívül...

azért olt le minden köcsög, mert az iskolában őket szivatták az idősebbek, és nem mertek semmit tenni ellene, most, h név nélkül beszólhatnak másnak kihasználják...

...ja, meg elég érdekes szöveged van, mint mondtam, kicsit b_zis számomra...

...és szerintem ha leülnél komolyan végig gondolni, nem ilyen köcsögöktől várnád a megoldást...

:D

2012. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sajnos az elején szinte csak a külső számít, ha külsőleg picit sem jössz be a csajnak, akkor meg sem akar ismerni (hacsak valamiért nem muszáj, pl közös baráti társaság és hasonlók)

Ha a külső stimmel akkor jöhet a belső...

2012. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Te próbálkozol olyan lánynál, akinek csúnya arca van? Vagy 100 kilós? Gondolom nem, mert nem tetszik... miért kéne bárkinek olyannal összejönnie, aki taszítja?

Meg ez is, hogy 36 lánynál próbálkoztál, minek? Ahelyett, hogy kevésnél próbálkoznál, de annál normálisan. Küzdj azért, aki tényleg kell, próbáld meghódítani, szánj rá több időt, hogy megkedveljen...stb mert ez így olyan, hogy mindegy, csak legyen valaki. Ennek nincs értelme.

És igen képzeld, itt senki nem ismer, az alapján tudnak megítélni, amit leírsz ide,szóval minek ez a duma, hogy ismeretlenül miért bántanak, véleményeket akarsz ismeretlenektől, nem? Hát akkor miért vagy meglepődve, ha kapsz is? Ha olyanok véleményére vagy kíváncsi, akik ismernek és jól meg tudnak ítélni, kérdezd a barátaidat, családodat...stb...

bocs, de azt hiszem most erre van szükséged, még ha nem is látod be...

2012. jan. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fél év alatt 36 lánynál szerintem simán lehet "normálisan" próbálkozni, kedves előttem szóló. Valószínű ebből a számból csak töredék lehetett, akivel el is jutott addig, hogy a csaj eltöltsön vele valamennyi időt.
2012. jan. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 mountain ***** válasza:
Na,de bocsánat!!!!! A nők állandóan azt propagálják,hogy a külső csak másodlagos,vagyis akikkel én beszéltem még mindig ezt nyomták. Akkor tessék megmutatni azt, hogy valóban így van,és tessék össze jönni egy jólelkű,érző szívű sráccal,akkor is ha külsőleg nem annyira jön be nekik,vagy pedig be lehet fejezni ezt a kamu dumát,és ki lehet jelenteni, hogy le vagytok tojva átlag szépségen aluli férfiak,mert hajrá az Adoniszok.
2012. jan. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!