Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a csajok többsége rinyál, hogy a pasik nem kezdeményeznek, mikor átlagon felüli pasikat is elutasitanak lépten nyomon?

Figyelt kérdés
Nem válaszolnak online, ha levelet irsz nekik, nem néznek rád utcán ha rájuk nézel...szóval szerintem többet ne halljam egy szájából se, hogy muja férfiak, nem kezdeményeznek, amig ennyire el van terjedve ez az elutasitó hozzáállás.
2011. máj. 25. 15:36
1 2
 1/11 napietus ***** válasza:
aki tetszik, azt nem utasítom el. a többit igen. mit lehet ezen nem érteni? de aki nem is próbálkozik, annak meg biztos nem jön össze. én ode nem mennék egy pasihoz se...ha a férjem arra várt volna, azt várhatná a mai napig...és attól, hogy szerinted egy pasi "átlagon felüli" még nem biztos, hogy az adott nőnek tetszik. ha Neked igen, járj vele Te...
2011. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ezért kell sokat próbálkozni, 100 csajhoz odamész, egy összejön, tudom elég tré, de ez van:D

21f

2011. máj. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólónak. az átlagon felüli kifejezés teljesen relatív. van akinek a kigyúrt izomcsávó az átlagon felüli, van akinek meg a hiperintelligens bölcsész az. lehet, hogy nem a jó regiszterben keresed a megfelelő partnert, azért nem válaszolnak. és amióta a világ világ, ez így megy: a pasik kezdeményeznek, de a nők irányítanak, mégpedig azzal, hogy ők döntik el, válaszolnak e. vagy elfogadod, vagy "minden nő ku.va"-zol.

ezzel nem ítélem el azokat a nőket, akik kezdeményeznek, de én személy szerint úgy vagyok vele, hogy a férfi tegye meg a kezdő lépést, utána pedig kölcsönösen adok-kapok alapon kell viselkedni.

2011. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát igen, azért 100hoz nem megyek oda, mindjár a fél város ismer engem...hogy ez volt az a h*lye aki fel akart szedni.

Napietusnak meg üzenem, hogy mikor egy nő kezdeményez, az nem azt jelenti hogy ő jöjjön hozzám, hanem azt hogy szemkontaktus,mosoly...jelek.Nem is várom el, hogy odajöjjön hozzám.Nekem ne mondja senki hogy nem kell jeleket megvárni, mert sok nő ismerösöm mondta, hogy elegük van abból, hogy a srácok nem várják meg a jeleket és csak úgy odamennek hozzájuk...

2011. máj. 25. 15:54
 5/11 napietus ***** válasza:
ez a jel dolog szerintem hülyeség...én semmilyen jelet nem adtam a későbbi férjemnek, erre lehetőségem sem volt adott szituációban (a labdára figyeltem). de miután odajött hozzám, és meghívott egy üdítőre, szívesen elfogadtam, akkor már láthatta rajtam, hogy tetszik. ha nem tetszett volna, lerázom. de a jelekre is várhatott volna ítéletnapig...rajtam egy pasi sem látja meg, hogy tetszik, amíg én nem vagyok biztos benne, hogy én is neki. ezért nem estem még sose pofára. és szerintem nem én vagyok az egyetlen nő, aki így gondolkodik...persze em utcán való ismerkedésre gondoltam, azt kevesen szeretik.
2011. máj. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Na látod, itt van a gond, basszus.Te ezt mondod, a haveri körben a csajok az ellenkezőjét.Volt velem olyan is, hogy a csaj olyan jeleket mutatott, hogy nem kedvel és aztán csak hallottam mástol, hogy a csaj mondta, hogy milyen b*zi vagyok én hogy nem hajtok rá....egyszerüen nagyon idegesitő ez.Nem bántani akarom a nőket, csak nem okés igy ez az egész.
2011. máj. 25. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:
de hát a tini csajoknál ez megy. gondolom tinikről van szó. ők még maguk sem tudják mit akarnak. a média, legfőképp a hálivúdi filmek ezt is nevelik beléjük: hadd teperje ki a belét a srác, oltogasd csak nyugodtan, mert így nem leszel könnyűvérű nőcske. baromság. ne kezdj tini sunákkal.
2011. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem tinikről, egész 30 éves korig tudok példát.
2011. máj. 25. 16:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Roppant egyszerű: ma a lányok a szőke herceget várják, fehér lovon. Ez a média hatása: csak a tökéletest fogadd el, mert neked az jár!


Természetesen őt nem utasítanák el - mindenki mást meg igen.

2011. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 napietus ***** válasza:
én kivártam a nekem tökéletest, és nem, nem bántam meg :) mennyivel lennék boldogabb, ha az elsőnek aki leszólít igent mondok?
2011. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!