Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha bejövök, miért nem lépnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejövök, miért nem lépnek? Kezdeményeznek, bíztatom őket, erre válasz nuku (akkoris részlet lent)

Figyelt kérdés

Az egyik közösségi oldalon fent vagyok egy ismerkedős alkalmazásban próba-szerencse alapon, és ha egy srác igent nyom rám és nekem is bejön, én is visszaigenezek. Ilyenkor sztem az a normális reakció egy srác részéről, hogy ír nekem vagy valami, és a többség ezt is teszi, van azonban egy-két srác, aki napok óta nem reagál semmit. Azóta léptek már be és nem olyan típusnak tűnnek akikre olvadnak a nők és azt se tudják melyiket válasszak, inkább rendes, normális srácoknak (legalábbis képek és írások alapján), ezért is furcsállom, hogy mi lehet a gond.

Csak hobbiból nyomnak igent mindenkire, vagy esetleg tényleg bejövök, csak nem mernek lépni? Sztetek ciki, ha rájuk írok, hogy esetleg léphetnének valamit?


2011. jan. 4. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
azért mert igent nyom rád nemjelenti azt h barátnőnek is kellenél neki. bejössz neki meg minden, képről, de ennyi. nem fogtad meg úgy igazán, ezért nem lép
2011. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én már több ezer lányra nyomtam igent névvel, több kép már 100x jött vissza. Szinte meg se nézem hogy ki mit nyom rám, illetve az igeneket. Ez csak ilyen önbizalomnövelés lányoknak alapon megy.
2011. jan. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szimpatikusak vagytok egymásnak és ennyi. Ha normális a srác, akkor nem fog rádirogatni, nem az a fajta, aki minden bokorban lányokat keres.
2011. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!