Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme van tovább pórábolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van tovább pórábolkozni, ha mindig elutasítanak? Hogy még jobban padlóra küldjem azt a kevés önbecsülésemet? 20/F

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 10:55
 1/8 A kérdező kommentje:
*próbálkozni
2009. nov. 29. 10:57
 2/8 anonim ***** válasza:

hát az az értelme, hogy valakit találj magadnak.. (boldog légy)

am meg lehet h rossz embereknél próbálkozol.. amikor nekem nagyon kevés önbizalmam volt, akkor csak olyan lányoknál probálkoztam, ahol tudtam h ugyis sikerül, mert lácccott rajtuk h bejövök nekik.... így javítos az önbecsülésed, és a képességeidet... sok sikert

(érdemes azoknál kezdeni, akik a közeledben vannak , és ugy érzed h bejössz nekik... még ha nem is istennők, de tudnád őket szeretni)

2009. nov. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én 23 évesen így állok. Nagyon jól megvagyok a lányokkal, de néha annyira szeretethiányos vagyok, hogy elüldözöm őket azzal, hogy "megfojtom" a szeretetemmel őket... És hát így újból és újból egyedül maradok. Most már csak egy dolgot szeretnék. Soha a büdös életben senkit sem szeretni.
2009. nov. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok és már nem próbálkozok. nem fárasztom szegény nőket azzal hogy hogy nyögjék ki hogy nem. megkimélem inkáb őket.

Igaz ma is írta egy lány hogy meséljek már valamit mert unatkozik de nem jut eszembe semmi.

2009. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Nekem 14-15 évesen ment el a kedvem az egésztől, aztán azóta megszoktam a magányos életet.

2009. nov. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de sok depis pasi van itt... :/ az a helyzet h egyrészt együttérzek, de szerintem ez is a Te döntésetek.. kérjetek segítséget másoktól... (pl az egyik srác írta h jól elvan a lányokkal...) ha vannak lány barátaitok, kérhettek tőlük tanácsot.. stb.. csak rajtatok múlik
2009. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azér'mer' vak tyúk is talál szemet:)nyugodtan próbálkozzál,valakinek csak tetszel:)
2009. nov. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ami nem megy, azt nem erőltetem, úgyhogy valahogy nekem is meg kéne szoknom a magányos életet (pedig még csak 16 vagyok).
2009. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!