Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek itt támadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek itt támadni rögtön néhányan, ha azt kiírom, hogy még sosem volt barátnőm és mindent megteszek azért, hogy legyen, de sosem jön össze és a külsőm miatt mindog elutasítanak?

Figyelt kérdés
Ha én vagy valaki más kiír egy ilyen kérdést, akkor nagyon sokan írnak ide vérző szemekkel, hogy benned van a hiba mert itt sajnáltatod magad, nem teszel semmit az ügy érdekében. Hát dehogynem teszek, edzek, próbálok magabiztos lenni, mindig megyek a lányok után, próbálom fejleszteni a dumámat, de az arcom miatt mindig kosarat kapok, mert nem nézek ki jól. Ennek ellére mindig leírják, hogy csakis benned van a hiba, mert a lányok angyalok és nem tehetnek semmiről. Ha olyan angyalok lennének, akkor nem támasztanának olyan nagy igányeket az arccal, külsővel és a pénzzel kapcsolatban. Kb 36 lánynál próbálkoztam az elmúlt fél évben, a vége mindig az lett. Nekem már elegem van belőle. És ne mondja azt senki, hogy csak az én hibám, meg itt sajnáltatom magamat, mert ez nem igaz. Aki ilyeneket ír, hogy sosem a lányokban van a hiba csakis a fiúkban, az nagyon nagyot hazudik és nagyon buta. Ez olyan mikor ilyet állítanak, hogy nincs roma bűnözés. Ugye(egy hasonlat)fennt a parlamentben is mindig azt mondják, hogy olyan hogy romabűnözés nem létezik. Na ilyenkor hazudnak a legnagyobbat. Akkor miért van a magyar börtönökben 85%-os roma arány, aki ülik a büntetésüket! Önként költöztek be a börtönbe? Lehet hogy van ilyen, de elég valószerűtlen. Ilyenkor mindig azt kívánom a politikusoknak mikor ilyet mondanak, hogy csak 1 hetet töltsenek el egy ilyen roma lakónegyedben, hogy mi lenne a véleményük. Úgy kirabolják annyi idő alatt, hogy az alsónadrágját is elcsórják. Azoknak is azt kívánom, akik azt mondják, hogy csak a pasikban van a hiba meg a picsogós fajtájukban, meg a nyavalygós fajtánkban, akkor azt kívánom, hogy csak egy napot töltsön el velem, hogyan csajozok és akkor ítélkezzen. Én apait-anyait beleadok, kiteszem szívem-lelkem, hogy legyen egy barátnőm, de a külsön nem tudok változtatni és ez a vesztem. Aki ezt nem fogadja el, és azt mondja, hgy a külső nem döntő, az nagyon hazudik. Csakis a külső a döntő, vagy a pénz. Hiába van jó dumám, ezzel csak azt érem el. hpgy jó barátja legyen a csajnak, de ennél messzebbre még sosem jutottam el, pedig teszek érte, hogy eljussak. Lehet jönni megint oltani, de csak annyit mondok, ----lakva ismeri meg az ember a másikat!
2012. jan. 8. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a külső a lényeg, de az elején sokat számít. és miért támadnak? mert ez a trollok melegágya.
2012. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy csak a külső a lányeg, de olyan 70%-ban először csak ez számít. Ha ezt nem ugrod meg elsőre, akkor hogy összejöjjél azzal a csajjal, marad max 5% esélyed, ha oltári belső értékeid vannak és a csaj később megszeret. Sajnos azok a lányok akik később a külsőd ellenére is megszeretnek, az nagyon kihalófélben van. Először eldöntik, hogy nem kellesz nekik és utána fejre is állhatsz, kiteheted a szívedet is nekik, akkor is barát maradsz. Kivétel ritkán van, megtalálni pedig még nehehezebb. Legalábbis nekem még nem sikerült ilyen lányt találnom.
2012. jan. 8. 22:31
 3/15 A kérdező kommentje:
A másik amit nem bírok itt, ha azt mondják, hogy rossz lányoknál próbálkozok. Szelíd, átlagosan csinos lányoknál próbálkozom, de a vége mindig ugyanaz.
2012. jan. 8. 22:33
 4/15 anonim ***** válasza:

szia, egy darabig én is ilyen problémát éltem meg, nem tudom hány éves vagy de én 16 éves koromba rájöttem hogy kicsit lejjebb kell adni az 'igényekből', meg kikísérletezni hogy mely csajoknak jösz be meg melyikeknek nem. Engem pl elkerülnek a plázapi*sák, meg az ilyen 'húdeigényes' csajok, de nem bánom mert egyszer láttam egyet smink nélkül azóta nem akarok olyan csajt hiába néznek ki 'jól'.


Inkább próbálkozz egy kicsit... hasonlóbb csajoknál, akikben mondjuk szintén van egy kis hiba.


Lehet ez így most k*rva szarul hangzott de gondolkodj rajta! :D

2012. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én nem láttam azt a kérést, amiről beszélsz kérdező lány,azt meg mutatod, hogy nézel ki?
2012. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De mondtam már, hogy nem top lányoknál próbálkozok. hanem 10 per 5 v. 4-eseknél. Ennél lejjebb már nem tudom adni, mert nem jönnek be.
2012. jan. 8. 22:37
 7/15 anonim ***** válasza:
bocs, az utolsó vagyok, rosszul láttam, srác vagy, akkor is,anyira nem lehetsz csúnya arc
2012. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem lány vagyok, hanem fiú, ezt jobb ha tisztázzuk.
2012. jan. 8. 22:37
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Elárulom neked lányként, hogy a férfiak is ezt csinálják, a külső alapján döntenek. És ne haragudj, de ha nem tetszel, nem lesz meg a kölcsönös vonzalom. Akiknél te próbálkozol, nem tetszenek neked? Dehogynem. Akkor ne várd el, hogy fordítva ne így legyen. Várd ki, amíg tetszel valakinek. Én már jöttem össze olyan sráccal, akit kedveltem, de ha ránéztem, abszolút nem volt vonzó. Rohadtul nem ment a szex, és megjelenni se szerettem vele... ez van.
2012. jan. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csak a te hibád, meg hogy itt sajnáltatod magad. Csak is a külső dönt.. ja vagyis egyáltalán nem a külsőn múlik, minden a te hibád.


[link]

2012. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!