Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen csorók miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csorók miért akarnak randizni? 17/L

Figyelt kérdés

Néhány napja randiztam egy fiúval a suliból, de szegénykém elég csoró volt.


A randi annyiból állt, hogy sétálgattunk a városban.

Nem is hívott meg sehova.


2011. dec. 23. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

Én bárkivel találkozok azt meghívom valamire.

Kortól, és nemtől függetlenül.

Volt egy csaj aki csak olyan haver féle volt.

Hetente találkoztam vele kb egész nyáron.

Minden alkalommal meghívtam valamire.

Nem kell nagy dolgokra gondolni egy fagyi vagy citromos sör:) Jókat lehetett vele sétálni, és nem az apró miatt volt velem. Nem tudom más hogy van ezzel, de ha nekem nincs pénzem akkor ülök a szobámban, vagy sétálok egyedül.

2012. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim válasza:

De utálom az ilyen fas*zopó pénzéhes ostoba k*rvákat, mint te! Mégis mi a f*szt képzelsz magadról ba*dmeg?! Persze, egyből Michelin-csillagos étterembe vigyen szegény srác, nem? Manapság, minden lány ilyen felszínes re*ek lo*yó, akinek csak a pénz számít, nem lényeges, ha megalázzák, kihasználják, de legalább elmondhatja magáról, hogy járt egy gazdag pasival.

Tudod mit kívánok Neked Édeske?! Adjanak el ri*ancnak valahová és életed végéig szo*kodd a túrós fa*zú ci*ányok ret*es fas*át, te kiba*zott k*rva :@


Jajj, ez jól esett és ami az egészben megdöbbentő, hogy kifogástalan helyesírás jellemzi a hozzászólásomat :) Tehát ezt egy intelligens, okos és nagyon is jó képű fiú mondja neked, aki mellesleg nem "csoró" :D


23/F

2012. aug. 23. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim válasza:
egyebet kíván-e még őfelsége ?
2016. máj. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!