Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen csorók miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csorók miért akarnak randizni? 17/L

Figyelt kérdés

Néhány napja randiztam egy fiúval a suliból, de szegénykém elég csoró volt.


A randi annyiból állt, hogy sétálgattunk a városban.

Nem is hívott meg sehova.


2011. dec. 23. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
#29 Írj privit ha komolyan gondolod. :)
2011. dec. 23. 21:39
 32/63 anonim ***** válasza:
88%
Hát ez a kérdés fájt kedves kérdező... és még azt mondják, hogy a 17-18 éveseknek nem számít a pénz, és sokan ez miatt hülyének néznek, na csak igazam volt! Mellesleg én randira mindig pénzzel megyek, de ha úgy látom, hogy a csaj mint pl.: a magad fajták nem ér annyit, akkor csak sétálok meg beszélek Vele egy kicsit és lépek a fa.szba nem húzom Vele az időmet. Mellesleg jobban jársz ha egy kicsit magadba nézel hü.lye pics@! :@
2011. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
88%
Szégyeld magad, hülye p'csa. Nálad taplóbb embert nem láttam még. Inkább meg kéne becsülnöd, hogy számítassz valamit egyáltalán valakinek is, hogy elhív valahova, te meg itt jártatod a szádat. Örülj hogy valaki szemébe még vagy valaki.
2011. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
90%
Miért?? Mert "az ilyen csorók" is szeretnek. Attól még hogy anyuci apuci nem tankolják pénzel ő még ugyan úgy szeret, és valószínűleg nagyobb ember lesz belőle mint belőled bármikor is. Te is csak addig vagy nagymenő amég nem kell magadról gondoskodni. Itt inkább te vagy a szegényke hogy apád nem vert egyszer kétszer jól pofán az ilyen viselkedésért.
2011. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
55%

# 31/34


komolyan hát. de csak ha szétteszed utána a lábad.

2011. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 kolosbean ***** válasza:
83%
Nem tudom, én nem vagyok "csóró" de első randin akkor se fizetnék semmit, ha te lennél Carmen Electra(na jó, talán egy kólát.) Gondolj már bele, ha egy főzelékfalóba mentek be, már az is 1500 forint. Te meg gondolom nem olyan helyre akartál menni...
2011. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
80%
ha tetszik, és szereted, a pénztárca nem fog érdekelni ;) a séta is lehet romantikus.
2011. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
90%
Hülye retek!Hogy szakadt volna anyádba a fejed!Arra nem gondolsz hogy nem lehet mindenki tele te tetü!!Miért nem hivtad meg te?Vagy az már gáz?Hát ez a baj a mai fiatalokkal!Remélem mindenki ribancot csinál belőled!
2011. dec. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
88%
Bár ha végigszopod az utat még fagyizni is meghivlak!Ribi!
2011. dec. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:

# 30


rettenetes műveletlenséget árultál el magadról, ugyanis a prostik nem az autópálya mellett állnak, ott ugyanis nem szabad gyalogosnak tartózkodni, megállni is csak műszaki hiba miatt lehet

:) de alapjában véve igazad van


amúgy a kérdező jól hozza a mai lányok átlagát, mind a pénzre mennek, de lehetőleg a kis 16-17 éves fiúcska szüleinek pénzére, mert ugye egy 16 éves még nem keres valami jól

sose értettem amúgy, hogy hogy van pofája egy fiúnak a szülei pénzéből fedezni a csajozását, így lényegében a szülők még egy másik család gyerekét is eltartják a fizetésükből, ha nem is teljesen

én csak akkor költöttem csajokra, amikor már kerestem, addig mindenki fizette a maga fogyasztását, nem érdekelt, ha nem tetszett a csajnak, legfeljebb nem volt második randi, mert nem hívtam vissza azt, aki fintorgott, hogy csak egy séta, túra, ágyban hancúrozás volt előző alkalommal

Régen nem volt pénzem, szerényen csajoztam, volt, hogy házi borra meg disznóvágásra hívtam meg egy milliomos szülők kislányát. Kicsit elkerekedett a szeme, a borra vevő volt, de hajnalban nem akart kelni megszúrni a kocát :) Vicces volt.

De most, hogy van pénzem sem szállt el az agyam, sose fogyasztanék olyat egy randin, amit a saját pénzemből nem tennék, nem engedhetném meg, csak azért nem rendelek drága ételt, italt, mert tudom, hogy ezt nem nekem kell fizetnem. Mert van rá példa, hogy a barátnőm fizet. Nem lehúzni kellene a másikat, nem az anyagi lehetőségeket kellene benne látni.


Még annyit, hogy életem legjobb randija az volt, amikor egy megáradt hideg hegyi patakban gázoltunk mezítláb és bukdácsoltunk a síkos köveken, se étterem, se kávézó, teázó, pláza, koktélok... mégis nagy nevetések, közel kerülések, kézen fogva séta lett belőle. És tartós kapcsolat.

2011. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!