Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az ilyen csorók miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen csorók miért akarnak randizni? 17/L

Figyelt kérdés

Néhány napja randiztam egy fiúval a suliból, de szegénykém elég csoró volt.


A randi annyiból állt, hogy sétálgattunk a városban.

Nem is hívott meg sehova.


2011. dec. 23. 20:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 szamóca.. ***** válasza:
76%

biztos hogy kamu.

az olyan pénzéhes p.nák akik fennakadnak ezen, nem étterembe kívánkoznak. sőt, azt maradinak és szerencsétlennek tartják. nekik a bömösben dugás az oké, meg a drága bárok.

2011. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
87%
hm...étterembe. Akkor itt egyszerűen rossz a párosítás. Neked nagyok az elvárásaid, ő pedig egyszerűen ezt nem tudja teljesíteni. Bocs, relatív nagyok az elvárásaid. Minden nézőpont kérdése :).
2011. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
88%

Én megdugtalak volna az első randin aztán dobtalak volna, mint egy használt zsepit.


A magad fajta csak a pénzre hajt, szóval ilyen lányok hosszabb távra nem valók.


21/F

2011. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
91%
mert ő is EMBER. ellenben veled.
2011. dec. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
89%
étterembe? Mivel? az új audijával?
2011. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
86%
persze meg a plázába vásárolgatni nem? idióta sunna
2011. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
86%
Szégyelld magad kérdező!
2011. dec. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
89%
te csak audisokkal meg bmwsekkel jársz töcskölni nem?
2011. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
90%
Miért törvény szerű az hogy első randin meg hívásnak kell lennie bármire is?Miért nem hívtad te meg először egy forró teára?Az én csajom a randizásunk elején nem is engedte,hogy bár mit is kifizessek neki!És mi van akkor ha tesztelni akart mennyire számít neked hogy pénzes-e a pasi vagy nem,lehet hogy bejött neki a sejtése.De senkit nem kell ez miatt lecsórózni,lehet hogy te vagy kicsit számító vagy anyagias.Azt a mondást nem hallottad hogy a pénz nem boldogít!Az már csak az én kiegészítésem hogy "az életet viszont megkönnyíti".Te is kerülhetsz "ilyen helyzetbe,a mai világban nem nehéz!
2011. dec. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
91%
Ekkora ku*rvát még életemben nem láttam. Komoly felmered tenni ezt a kérdést ? Amellet hogy pénzéhes r.ibanc avgy még buta is ? nézz már magadba... Te is lehetnéla a helyébe. És te se saját magadtól vagy gazdag csak apuci meg anyuci megkeresi a pént és ilyen elkényeztetett ri.bancnak nevelnek. GRATULÁLOK. a Helyedbe tükörbe néznék és remélem majd ha te is szegény leszel akkor így fognak bánni veled
2011. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!