Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy mostanában akárhányszor elhívok egy lányt randizni mindig azt mondják hogy nemtudják mikor érnek rá?

Figyelt kérdés

Van egy lány régóta ismerem egy suliba is járunk most nincs senkije megbízik bennem meg minden tudja hogy tetszik nekem meg állítása szerint én is neki azt mondta hogy igen örömmel eljönne velem randizni csak nemtudja mikor... Nem mintha olyan sok dolga lenne szinte egész nap a neten lóg....

Az előző nél is 3szor hívtam el és úgy volt hogy elösször nemet mondott aztán talán majd igen végül nemtudja mikor és nem lett belőle semmi... meg az előző nemtom mennyinél is ez volt hogy elhívtam erre sem nemet sem igent nem mondott és semmi nem lett belőle...


2011. dec. 22. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csúnya vagy és így akartak lekoptatni.
2011. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert megkérdezed, hogy mikor. Közöld, hogy x időben érte mész (min 3 napot hagyj neki). És ne kérdezd!
2011. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Amikor azt mondják nem tudják mikor, akkor kérdezz rá bizonyos időpontokra.

Ha pedig nem akarnak veled randizni, akkor közölhetsz akármit, nem fognak elmenni.

2011. dec. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Úgy kell kezdeni,hogy

szerdán vagy pénteken ráérsz?Erre már muszáj konkrét igent,vagy nemet mondani.A nem tudom az nemleges válasz....

2011. dec. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert csúnya vagy.
2011. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad hívni. Ha egyszer felhív ő téged, akkor még lehet belőle valami. Így olcsóbb is. Ha te hívod, akkor garantáltan nem lesz belőle semmi. A nők elmebetegek és ugyanúgy hazudnak, mint a drogosok. Esetleg 1 hónap múlva felhívhatod, de 95%, hogy le fog koptatni valami hasonló szöveggel.
2011. dec. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
kimentél már a divatból öreg
2011. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos pontosan mond neki hogy AKKOR MEGYÜNK RANDIZNI ÉS KÉSZ
2011. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nos az van hogy mondtam neki hogy ha nem tudja mikor akkor legyen jövőhéten szerdán mire azt válaszolja hogy hát ezt kérdezzem tőle a jövőhéten mert még nem tudja hogy ráér e vagy nem...


Amúgy kössz az eddigi válaszokat.

2011. dec. 22. 20:51
 10/12 anonim ***** válasza:
"Kérdezd jövő héten" = "nem akarom megmondani h nem tetszel, de nem jut eszembe semmi kifogás, jövő hétig kitalálok egyet".
2011. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!