Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rockersrácoknak csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rockersrácoknak csak a rockercsajok jönnek be?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy inkább egyéni ízlés kérdése, mint stílusbeli hovatartozásé, de úgy álltalánosságban kérdezem...

Külsőleg nem vagyok rockercsaj,inkább olyan hétköznapi lány. (Szőke hosszú haj, kék szem, babaarc, jó alak...)

Viszont mindigis a rockersrácok tetszettek. Hosszú haj, piercing, tetoválás, pláne ha még zenész is az illető... Áwwh! :)

Amugy a rockzenét szeretem, talán azértis vonzzanak az ilyen srácok....

Egy nem rocker csajnak van esélye egy rockersrácnál, vagy nem sűrűn?


2011. dec. 10. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Minden a lány személyiségétől függ. Sok, nem rocker lány is jött már be nekem.
2011. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem mindenkinél feltétlenül ez dönt...

Csak én mondjuk ritkán látok együtt rockersrácot átlag csajjal. Többek közt ezért döntöttem úgy, felteszem a kérdést.

Meg mert hiába próbálkozom, nemis igen találkozom rockersrácokkal, hiába szeretnék. Nemhogy összejönni eggyel...

2011. dec. 10. 18:33
 3/16 anonim ***** válasza:
nem
2011. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem ez dönt. Egyébként vagyunk jó néhányan, bár egyre inkább fogyóban vagyunk. Csak nyitott szemmel kell járni ;)
2011. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szerintem van eselyed, nekem is voltak atlagos csajaim
2011. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Fogyóban........?! Áááááá, ne már!

Ismerek néhányat én is, de ők már sajnos foglaltak és/vagy korban nem hozzám valók. (18 vagyok)

De azért nem adom fel a keresést, hátha. :)

2011. dec. 10. 18:49
 7/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az igazság...Kiveszik az emberekből az e stílus iránti kötődés. 2 éve még legalább 50 ilyen ismerősöm volt, mára 90%-uk felhagyott ezzel a stílussal...Én kitartok mellette :)
2011. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én olyan lány vagyok, mint te, úgy értem ez a hétköznapi lány... viszont a rock zenét szeretem, de koncertekre se öltözök fekete cuccokba, mert máskor se vagyok olyan, szóval ott is látszik, hogy nem vagyok rocker lány, mégis annyian próbálkoznak nálam, hogy el se hinnéd, a közönségből és zenészek közül egyaránt, úgyhogy nekem elhiheted, ez nem szempont... (eddigi tapasztalataim alapján)

szóval hajrá :))

2011. dec. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi minndenkinek! :)
2011. dec. 10. 21:04
 10/16 A kérdező kommentje:

Keresgélek mindenfelé egyébként, de ebben a kisvárosban, ahol élek, szinte mindenki ismer mindenkit, ritkán találkozni új emberekkel.

Hol próbálkozzak esetleg?

2011. dec. 10. 21:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!