Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A rockersrácoknak csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rockersrácoknak csak a rockercsajok jönnek be?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy inkább egyéni ízlés kérdése, mint stílusbeli hovatartozásé, de úgy álltalánosságban kérdezem...

Külsőleg nem vagyok rockercsaj,inkább olyan hétköznapi lány. (Szőke hosszú haj, kék szem, babaarc, jó alak...)

Viszont mindigis a rockersrácok tetszettek. Hosszú haj, piercing, tetoválás, pláne ha még zenész is az illető... Áwwh! :)

Amugy a rockzenét szeretem, talán azértis vonzzanak az ilyen srácok....

Egy nem rocker csajnak van esélye egy rockersrácnál, vagy nem sűrűn?


2011. dec. 10. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar megyében! ;)
2011. dec. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sajnos, nem Magyarországon lakom. :(

Szlovákiai vagyok.

2011. dec. 10. 21:53
 13/16 anonim ***** válasza:
Kár...:(
2011. dec. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hát, sajnos eléggé az.... :/

Nem baj, majd egyszer talán sikerül...

2011. dec. 10. 22:52
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem a fekete cuccok,a "testápolós" Martens, meg a halálmadár smink tesz egy csajt rockerré. Hidd el, rólam akkor is megmondanák,hogy az vagyok, ha szeneszsák lenne rám húzva xD a civil életben átlagosan öltözködöm,a bakancsomat csak ünnepnap hordom,tetkó nuku,piercing negatív- s hazugnak tartanál ha elárulnám milyen együttesek gitárosait varázsoltam már le a színpadról ;)4 barátom volt eddig,egy kivételével rockerek mind, s a 4. mára a vőlegényem.szóval fel a fejjel!tudod;ameddig a föld kerek,mindig lesznek rockerek! :) 28L
2011. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszike! :)

Jólesik ilyet olvasni. :)

2011. dec. 11. 15:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!