Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek a félénkség ellen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a félénkség ellen? Már kicsit kiborít.16/L

Figyelt kérdés

Ha valakivel járok,alig szólalok meg mellette.:/ Ha randizgatok valakivel,akkor se szólalok meg nagyon,a legtöbb esetben.

Pedig,amúgy elég beszédes lány vagyok..próbálok témát keresni,de annyira félek,hogy lefárasztom a másikat vagy valami..valaki valami praktika vagy akármi?


2011. dec. 1. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
legurítasz előtte pár kupica ágyast, aztán megnyílik a csipalesőd!
2011. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
dehogyis.
2011. dec. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szabadosi János a tippet,szoktam látni a jó kis válaszaid.:D Örülök,hogy már nekem is írtál.:D
2011. dec. 1. 22:08
 4/12 anonim ***** válasza:
semmilyen témában nem megy? abban se, amit a srác felhoz? mert azt még meg lehet érteni, hogy a saját ügyeiddel nem akarod fárasztani,-bár egy kapcsolatban ritka, hogyha a másik is érdeklődik irántad, hogy fárasztaná, ha beszélsz, - de az ő témájában biztos érdekli a véleményed. Főleg, ha ugyanaz, mint az övé! :-D
2011. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha szép vagy nem fognak megharagudni hidd el:D
2011. dec. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amit más felhoz,az általába megy.:)


Ha szépnek is látnak utolsó,az nem elég.

2011. dec. 1. 22:30
 7/12 Napkiraly ***** válasza:
53%
Én is azt mondom toljál likőrt, azt bírják a csajok, aztán megy minden
2011. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet. XD
2011. dec. 1. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:

velem is ez volt a probléma,de a mariska megoldotta ezt a problémát :D

17/f

2011. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

na,az nem kell.

nem tudom,komolyan mondtad-e,gondolom nem mondjuk.:)

2011. dec. 1. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!