Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez gáz szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

zerintetek az gáz ha pl ismerkedek egy csajjal és egyből megkérdezem hogy szexelt-e már kutyával?

Itt gyakorin is egyre több az ilyen. Meg szerte a neten. Én senkit nem dugnék meg egy kutya után.

Csajok mit reagálnátok egy ilyen kérdésre?


2011. nov. 29. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát, én furán néznék rád....mmint én sem akarnák egy kutya után következni...érted...
2011. nov. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó hát körül írnám ezt hogy miért kérdem. DE akkor meg lehet hogy be kamuzné hogy nem csak hogy dughasson velem....
2011. nov. 29. 01:02
 3/13 anonim ***** válasza:

felesleges megkérdezni,mert úgyis letagadná.

egyébként meg nem véletlen a yorki-k elterjedése.

2011. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Á inkább nem is dugok többet. Most úgy kiábrándultam.

Hogy a faszba juthat ilyen egy nő eszébe?

2011. nov. 29. 01:26
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

most már tudod mire való egy ilyen kis aranyos.

mondjuk szerintem csak nyalatnak vele,de hát akkor is milyen dolog már?

2011. nov. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

EGyetértek veled kedves kérdező!!


milyen dolog már, hogy egy kutyával előbb lefekszik, mint velem!

2011. nov. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nah van még itt egy kis értelem. Azért elbeszélgetnék egy ilyen kutyávalbäszóval.
2011. nov. 29. 01:56
 8/13 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és undorodom az ilyesmitől!!!

De álljon meg a menet,azt gondolod,h ez már annyira ,,megszokott" dolog a nőknél?hogy kutyával?

mert baromira nem!!vannak ilyen beteg egyének,de elég sok ,,alulszocializált hím is megkívánja ám a jószágot!úgyhogy a nők felé is fennáll az a veszély,h ilyen pasit fognak ki.én pl. azzal a ffival sem kezdenék,aki már volt másik pasival!

egyébként meg ha tőlem ezt vki megkérdezné egy randin pl,hát lehet,h szó nélkül faképnél hagynám.aztán gondoljon amit akar.

de valószínűleg én tartanám betegnek őt,h egyáltalán hogy jut eszébe ilyesmi!?bár a mai világban...

a zoofília gusztustalan és undorító dolog,bár ezt a megítélést nem minden pszichológus osztja ám!egyesek szerint ez csak ELTÉRŐ nemi vágy!pfúúúúúúúúúúúúúújjjjj!

24n

2011. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jaj ne akadj már ki ezen:D. Szerintem a kérdező csak unatkozott. Nem tudott aludni, mert hülyeségeken jár az esze. Gondolta, hogy ő lesz a vicces gyerek. A napiszarra pályázhat. Vagy csak szimplán idióta. Én sem találom viccesnek, de szerencsére az én ismerőseim normálisak, úgyhogy felháborodni sem fogok rajta. :)


Kérdező, a válaszom: GÁZ:D Kérdés, hogy kinek. Elmondom, hogyan szűrd ki azt a válaszok alapján aki még nem volt kutyával. Ha azt válaszolja, hogy nem, még nem dugott kutyával, és ezt követően nem vág pofán és/vagy nem hagy ott a p.csába, akkor valószínűleg csak ki akarja használni a tested, és korábban volt már kutyás élménye. Ha nemmel válaszol, bucira veri a képed és/vagy otthagy a p.csába és többé nem áll szóba veled, akkor valószínűleg normális nővel volt randid, de te elkúrtad. A csaj szerencséjére:D

2011. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8. voltam

közel sem voltam indulatos,bár lehet,h a stílusom és az írásjelek használata erre utalt!

egyébként egyetértek azzal,amit írtál.

2011. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!