Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így jól csinálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így jól csinálom?

Figyelt kérdés

Szóval van egy csaj suliban aki nagyon tetszik de nem ismerjük egymást csak szemezgetni szoktunk. És arra gondoltam hogy egyszer odamegyek és tisztán, egyenesen megmondom neki hogy tetszik és szeretném jobban megismerni, de hozzá teszem azt is hogy nem kell most válaszolnia, mert akkor lehet hirtelen lesokkolódna és rávágná hogy nem. Szerintetek így jó lenne? Mert mégse akarok ráírni facebookon sztem az olyan szánalmas!

F/17


2011. nov. 28. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
így korrekt! odamész, ismerkedsz aztán majd alakul! :D
2011. nov. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nastic ***** válasza:

"Mert mégse akarok ráírni facebookon sztem az olyan szánalmas!"


Ezt rendkívül jól látod 17 éves korod ellenére. Büszke lehetne rád a generációd. Egyenlőre azt mond hogy nagyon szívesen megismernéd! Azt hogy mennyire jön be, azt ne mondjad. Ád 1 tudni fogja hogy azért mentél oda, kettő elszalad veled a ló ha mondod neki előre hogy tetszik, amiből arra következtet hogy szépnek találod, amiből arra következtet hogy nyert ügye van. Szóval valahogy így.

2011. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor csak annyit mondjak hogy nagyon szimpi és szeretném jobban megismerni? :D

2011. nov. 28. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így jó lenne, de kérlek nem szimpit mondj, hanem szimpatikust :DDD Én ilyen b.zis szöveggel elküldenélek a ... :D


első voltam

2011. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem jó lesz ez így:) ha szoktatok szemezgetni, akkor nem fog elküldeni a fenébe, mivel ebből következtetni lehet arra, hogy tetszel neki.. amúgy sok sikert;)
2011. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kevés ilyen fiú van a világon,aki nem csak azt akarja!!!!! Büszke lehetsz magadra! Én nekem is szerencsém van mert nekem is van már egy 2 éves kapcsolatom mert normális a barátom!!! Örülök neki!! Nagyon szeretjük egymást!! :) 

15/L

2011. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!