Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnyább pasiknak elképzelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább pasiknak elképzelhetetlen hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Nem küldök képet, az úgyse adná vissza teljesen a rondaságomat. Azért nincs önbizalmam, mert egyrészt nincs mire, másrészt elvette a sok visszautasítás.
2012. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Na jó, szerintem ez már durva, hogy ennyire utálod magad. Sok hülye lány elveszi az önbizalmadat...ennek nem szabadna így lennie. Ok, akkor másképp közelítsük meg a dolgot. Hogy öltözködsz, milyen a hajad? Lehet, hogy ha a hozzád jobban illő dolgokat viselnéd, illetve olyan hajat találnál magadnak, teljesen másképp néznél ki.
2012. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
A hajam ritkul, ebből próbálom a legtöbbet kihozni. Most hosszú, így tudom a legjobban takargatni, h milyen kevés :) Öltözködésnél annyi számít nekem, h legyen laza, ne legyen túl divatos, de azért ne is nézzek ki úgy, mint egy csöves. Ja és a sötét színeket kedvelem :)
2012. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Na hát akkor ezzel nincs is probléma, én is sötét párti vagyok. Nem is kell divat majomnak lenni... A hosszú hajjal sincs gond, de csak ha ápolt. Rá kéne jönnöd mi a legjobb benned, és azt kéne felerősítened, ill. kihangsúlyoznod.
2012. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
Az a baj, h nincs olyan, ami a legjobb bennem, mert mindenem ronda :(
2012. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
Na látod, ezt nem hiszem el... Ezt már csak az önbizalomhiány mondja belőled... Szóval tessék a tükör elé állni, és nézd meg jól magad. Nézd addig magad amíg nem találsz magadban/ -on valami jót. Kezdheted is :) Hajrá;) Aztán írd meg, hogy mi lett az:) (Mert biztos van olyan :) )
2012. jan. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
Ilyet már próbáltam, de akkor se találtam magamon semmi olyat, ami ne lenne ronda :P
2012. jan. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
Tee:D Kikészítesz:D Akkor próbáld meg még egyszer, de most jobban összepontosíts :)
2012. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor lehet, ha van pénze. Nekem sajnos se pénzem, se önbizalmam se semmi. Értéktelen emberi roncs vagyok. Nem is volt még barátnőm.
2012. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:

én jóképű vagyok és nincs csajom mert nem kezdeményezek csak néha, meg néha marhaságot mondok mert kicsit álomvilágban élek (vagyis már annyira nem mint régen)

Mindenkinek van vmi defektje, senki sem tökéletes xD

F18

2012. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!