Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezeljem az ilyen pasit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem az ilyen pasit, akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Szijasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi!

Pár hónappal ezelőtt bele szerettem a haveromba.

Azóta is jóba vagyunk..sőt több mint barátság az ő részéről is! De viszont vagy egy bökkenő a pasi 29 éves és nem volt még barátnője..ennek ellenére egy átlagos kinézetű pasi egyáltalán nem csúnya ..sőt focizik is!

Én észre vette,hogy tetszem neki és a kívül állok mint pl.: a barátaink vagy ismerőseink ezt észre vették.

De annyira félénk, visszahúzódó a lányok terán ,hogy szerintem sose fog kezdeményezni! Én kezdeményeztem és ő letagadta,hogy tetszem neki pedig a haverának elmondta hogy bejövök neki! Fél a lányoktól! Na szóval közölte,hogy nem járna velem , de titokba fényképet csinált rólam, az asztalnál simogatta az arcom és úgy ültünk,hogy fogta a kezem és minden lépésem figyeli!De akkor most mit csináljak?? Ő már nem is fog megváltozni ? Hogy kezeljem az ilyen pasit?? Kérlek Segítsetek! Tanácstalan vagyok! 20 L


2011. okt. 20. 21:25
 1/3 A kérdező kommentje:
** lányok terén (bocsi elírtam)
2011. okt. 20. 21:27
 2/3 anonim ***** válasza:
vonulj vele kettesbe egy szobába, aztán zárd be az ajtót, vetkőzz le neki és ha akkor sem indul be, akkor b*zi!
2011. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Búza a srác, de nem akarja elfogadni. Most viccen kívül írom.
2011. okt. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!