Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez egy jel? A barátnője jelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jel? A barátnője jelet adott nekem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj sz osztályunkban és a barátnője már többször is olyasmi jelet adott nekem, hogy szerelmes belém a lány: pl. egyik testnevelés óra közben szembe megyünk egymással barátnője meg elém löki és minket néz hogy mi történik...

Mi a vélemény?


2011. aug. 27. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Az a véleményem, hogy rohadtul gyerekek vagytok még.
2011. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, szerintem ez egyértelműen jel :) És akárhány éves vagy, lehetsz szerelmes, ne foglalkozz a megkeseredett válaszolókkal :)
2011. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
egyetértek az előttem szólóval! egykis gyerekesség, egykis játék sosem árt a szerelemben;)
2011. aug. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát igen...

Ez elég egyértelmű jel, szerintem sem a kor számít a szerelemhez. Lehetsz te 12 évesen is érett gondolkodású, de 24 évesen is lehet akkor agyad mint egy dió! ^^


Szóval hajrá, persze csak ha bejön a lány!

2011. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 08-27 10:55


Pontosan!


Gyerünk te srác, szedd fel a csajt! :D

2011. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
60%

Mi, régebben, 12-ben (végzősök voltunk egy gimnáziumban) kinéztünk egy kis gyenge gyereket és a folyoson nekilöktük a dagadt ronda csajoknak:D azok meg azt hitték h szerelmes belé a gyerek ( akit nekilöktünk) xdxd

nem azt mondom h fordítva van (neked löki) de megeshet ikszdé

2011. aug. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Hát utóbbi hozzászólónak csak gratulálni tudok, 18 (vagy több) évesen lehetne annyi gógyitok, hogy nem viselkedtek úgy, mint a kisgyerekek... Fúj de gyűlölöm az ilyet!
2011. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tiszta Való Világ...
2011. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
6. válaszoló. Megkésve, de szerintem te is dagadt vagy:D
2013. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lezárva.
2013. ápr. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!