Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy az igazán jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az igazán jó pasiknak nincs barátnője, szerinted mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Akiket eddig megismertem úgy igazán jó pasikat, ezalatt értem a magas, férfias, izmos mégsem túlgyúrt testalkatú, jóképű (férfias arcú, nem helyes kisfiú), jóvágású, jólöltözött, (divatos rucikat, kiegészítőket viselő) pasikat 20-25 év között ők mind szinglik, és élvezik. Egyetlen egyet ismerek, akinek van barátnője, de az a lány egy igazán szép csaj, még női szemmel is.

Lehet csak véletlen, hogy én nem ismerek jó faszikat, akik párkapcsolatban élnek, bár olyan iszonyat sok jó pasival nem találkoztam az életem során, de akad egy pár.

Azt még hozzá tenném, hogy ők igazi úriemberek, nem a bunkó, macsó, menő fajtából valók. Tehát belső értékeiket tekintve is normálisak, így aztán sok nőnek -köztük nekem is- megtestesítik/megtestesíthetnék álmaik lovagját.

21/L


2011. aug. 24. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert inkább élvezik az életet, buliznak, kúrnak össze vissza.
2011. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én sem kötelezném el magam, ha tudnám, hogy válogathatok.
2011. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2011. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
AZ A KÉRDÉS HOGY A KÖRNYEZETEDBE, TAPASZTALATBÓL TE IS ÍGY LÁTOD, ILLETVE, HOGY MI ANNAK AZ OKA, HOGY NINCS BARÁTNŐJÜK? HISZEN SZINTE MONDHATNI TÖKÉLETESEK!
2011. aug. 24. 18:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarják lekötni magukat, inkább kefélnek mindenfélek kis tinivel, az, hogy te nem látod ezt az énjüket, nem jelenti, hogy nem is létezik.


Tudod a levegőt sem látod, mégis ott van.

2011. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha lekötnék magukat, mindig ugyan azzal a lánnyal kéne lenniük. Így viszont minden este más jó csajjal vannak. Élvezik az életet, mert megtehetik.
2011. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor nemigen tökéletes,hamég nem kötötték be a fejét.V.homi.v.R.kat.pap.
2011. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát a tini dolgot kétlem, tudtommal ők az idősebb nőket szeretik, de lehet nem vetik meg a tiniket sem.
2011. aug. 24. 18:12
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor,nem ivarérett,v.ivartalanított.
2011. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy egy az erősebbik nem jobban átlátja a kérdést, így hát válaszolnék.

szerintem az a típus akit te leírtál annak legtöbbször komoly kapcsolata van, és nem feltétlen gyönyörű tökéletes a barátnője, viszont kedves-okos-értelmes. ha kivesszük az úriember jelzőt és betesszük a bunkót, macsót akkor jutunk oda, hogy végigkúrja a női populáció szebbik felét.

most a személyes ismeretségi körömből indultam ki.

2011. aug. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!