Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz, hogy az igazán jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az igazán jó pasiknak nincs barátnője, szerinted mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Akiket eddig megismertem úgy igazán jó pasikat, ezalatt értem a magas, férfias, izmos mégsem túlgyúrt testalkatú, jóképű (férfias arcú, nem helyes kisfiú), jóvágású, jólöltözött, (divatos rucikat, kiegészítőket viselő) pasikat 20-25 év között ők mind szinglik, és élvezik. Egyetlen egyet ismerek, akinek van barátnője, de az a lány egy igazán szép csaj, még női szemmel is.

Lehet csak véletlen, hogy én nem ismerek jó faszikat, akik párkapcsolatban élnek, bár olyan iszonyat sok jó pasival nem találkoztam az életem során, de akad egy pár.

Azt még hozzá tenném, hogy ők igazi úriemberek, nem a bunkó, macsó, menő fajtából valók. Tehát belső értékeiket tekintve is normálisak, így aztán sok nőnek -köztük nekem is- megtestesítik/megtestesíthetnék álmaik lovagját.

21/L


2011. aug. 24. 18:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Azt még hozzá tenném, hogy ők igazi úriemberek, nem a bunkó, macsó, menő fajtából valók. Tehát belső értékeiket tekintve is normálisak"


Lehet éppen ezért nincs barátnőjük:D

2011. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Igaz. Itt vagyok pl en ;) En is szingli voltam 20-25 kozott, es most is. 20-25 kozott az volt ennek az oka hogy nem vagytam ra tulzottan, massal voltam elfolglalva.
2011. aug. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Húha, én 20 éves, magas, izmos, nem kisfiús arcú, többnyire jól öltözött (mert lányokkal választatok ruhákat magamnak) és emellett állítólag vicces, értelmes is vagyok, mégsem jöttem össze egy csomó ideig egyetlen lánnyal sem.

Ennek az oka az volt, hogy amíg nem találtam olyat, aki tökéletes lehet mind külső, mind belső értékeket tekintve. Megkaptam amit akartam, amikor akartam, és nem igényeltem hosszabb kapcsolatot, mert így tudtam a saját életemet élni, de egyszer jött egy lány, akiről szinte egyből éreztem, hogy kell nekem, mind testileg, mind lelkileg. Mellette jobb ember vagyok, és tökéletesek vagyunk egymásnak.

Tehát valószínűleg nekik is azért nincsenek barátnőik, mert nincsenek rászorulva arra, hogy összejöjjenek bárkivel csak azért, hogy legyen nekik valaki, hanem olyanra várnak, akiről érzik, hogy tökéletes lehet számukra.

2011. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Teljesen igazuk van. Minek kötelezzék el magukat, ha könnyedén megkaphatnak bárkit, kis befektetéssel? A párkapcsolat az olyan szerencsétleneknek való, akik csak így dughatnak és ezért képesen minden szart elviselni a nőtől.

A másik dolog pedig: mit foglalkozol te mások életével? Ha egy ilyen pasi kell neked, akkor miért nem örülsz annak, hogy nincs senkije?

2011. aug. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
minden szart elviselni a nőtől. Pl:gyereket szüljön a kerek,egész családba.
2011. aug. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!