Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnyább pasiknak elképzelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább pasiknak elképzelhetetlen hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:

ma 17:52!


Természetesen vannak kivételek...

2011. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
Most komolyan... annyi "ronda" fiút látok, gyönyörű barátnővel, hogy szinte már nem is hiszem el... Szerintem itt az is számít, hogy adják magukat elő a srácok... Legyen egy kicsit több önbizalmatok és sose adjátok fel. Biztos sz*r érzés, hogy nem jön egyből össze... de ha nem harcoltok a kiszemelt lányért akkor nem is lesz eredménye. Értem a párom több mint egy évig udvarolt... és tudjátok mit? Sose gondoltam arra, hogy nekem egy félisten kell... hanem csak érezni akartam, hogy igazán kelljek neki és Ő be is bizonyította. Lehetett volna bűn ronda is akkor is összejöttem volna vele ezek után. És lám... már 4éve boldogok vagyunk együtt.
2012. jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:

"Most komolyan... annyi "ronda" fiút látok, gyönyörű barátnővel, hogy szinte már nem is hiszem el..."

Melyik bolygón? Mert a Földön biztosan nem...


"Lehetett volna bűn ronda is akkor is összejöttem volna vele ezek után."

A hangsúly azon van, h VOLNA. Hidd el, akkor nem jöttél VOLNA össze vele, mert az első pillanatban eldöntötted VOLNA, h barátnál több nem lehet.

2012. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:

Igen itt a Földön:D Nem tudom hol élsz te...

Látod.. ez a bajod neked... hogy nem látsz az orrodon túl... Nem minden lány egyforma és ez a srácokra is igaz. :) Nagy baj van a hozzáállásoddal. Na ilyen hozzá állású emberrel sosem jöttem VOLNA össze...ezért számít jobban a belső mint a külső. Hiba jössz össze egy szépfiúval ha tapló... Ha viszont normális, megértő, és had ne soroljam... boldog lehetsz vele. Igen, valaki magasra teszi a mércét...de tudod mit?! Azok meg is érdemlik, mert sose lesznek boldogok, csak vágyakoznak...az elérhetetlen után. :)

2012. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
Mindegy, majd ha egyszer egy nagyon csúnya srác próbálkozik nálad, talán megtudod :) Már ha el nem hiteted magaddal, h vmi másért nem kell.
2012. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nekem már nem kell senki sem. Boldog vagyok a párommal, szóval ha bármilyen srác is udvarolna elküldeném akár egy félisten akár egy "átlagos" vagy csúnyább srác.(ha már annyira a külsőn van a hangsúly) Eddig is így volt, a 4év alatt voltak akik többet akartak a barátságnál -annak ellenére, hogy tudták, hogy van párom...

De amúgy is... lehet, hogy csak rossz lánynál próbálkoztatok... mindenkinek más tetszik. Nem értem miért kell mindig beskatulyázni a dolgokat. Tudom, hogy nem könnyű párt találni... de nem lehetetlen. Csak nem szabad feladni. Csomó srác barátomon látom, hogy már belefáradnak a párkeresésbe...lehet, hogy ha nem keresnétek ennyire "görcsösen" akkor hamarabb találnátok magatok mellé lányt.

Jó igaz, a mostani fiatalok elég furák, igaz, hogy a többséget a felszín jobban érdekli, de azért vannak kivételek, és szerintem ezeket a kivételeket kéne megtalálnotok...

2012. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Én már nem hiszek benne, h létezne olyan nő, aki nem felszínes. Nem is igazán próbálkozom már, úgyis csak csalódás lenne a vége, az meg nem hiányzik.
2012. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

Pedig vannak még olyanok:) Mennyi idős vagy?

Amúgy nem baj, hogy szünetelteted a dolgot, viszont ne szigeteld el magad...legyél nyitott. Egy tipp: a lányokat taszítja a rosszkedvűség, és az igénytelenség. Legalábbis engem biztos, meg ahogy körbenézek az ismerőseim között így van. Találj valami olyan dolgot ami boldoggá tesz, és ne búslakodj, főleg a lányok miatt ne. Ha látják, hogy jó kedvű vagy, az nagyon vonzó. Igényességgel kapcsolatban pedig szerintem nincs mit hozzáfűzni. (Van egy ismerősöm akinek állandóan büdös a szája... barátnője nem akarta megcsókolni...) Szóval szerintem alap, hogy ez rendben legyen. Na igen, még egy fontos pont: hogy értelmes legyen az illető... Annál jobban nem tud semmi se kikészíteni, ha valaki primitív. Bár nálad szerintem ezzel nincs gond, az írásodból ítélve.:)

2012. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
26 vagyok. Sokan jöttek már ezzel a jókedv-rosszkedv dologgal, de én akkor se tetszem senkinek, ha éppen jó kedvem van. Sokkal jobban számít az a nőknek, h alapból mennyire néz ki jól v rosszul vki.
2012. jan. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
Tudom tudom, hogy amiket itt írok csak üres szavaknak tűnnek- pedig nincs így. Igen, ahogy mondtam vannak ilyenek, és igen a többség így ítél, de nem mindenki. Én csak magamból tudok kiindulni, és azért írom ezeket. Persze most nem tudok neked oda varázsolni egy lányt, de hidd el vannak még értelmes nők ezen a Földön, akik nem a kigyúrt eszetlen tuskókra hajtanak. Meg amúgy is... honnét veszed, hogy nem vagy helyes? Ez annyira relatív... én se tartom magam szépnek, de még is van akinek tetszem. Ízlések és pofonok.
2012. jan. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!