Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnyább pasiknak elképzelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább pasiknak elképzelhetetlen hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
Én csak annyit veszek észre, h ahányszor nézek egy lányt, v mosolygok rá, mindig elfordul, némelyikük fintorog is, és ez mindig így van, akár jó, akár rossz a kedvem. Randira csak az hajlandó velem eljönni, aki még nem látott élőben, és másodszor már az sem. Soha nem is tetszettem senkinek, és semmi pozitív visszajelzést nem kaptam a külsőmről.
2012. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem volt még szerencséd értelmes lányhoz... Fintorog? Kitesz olyat? Bocs, de ilyet csak egy elkényeztetett p*csáról vagy egy unintelligens illetőről tudok elképzelni. Volt már barátnőd?
2012. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Kb. 1000 lánynál tapasztaltam ilyet, nem hiszem h ne lett volna köztük értelmes... Fintorogni nem mindenki szokott, de mindenki direkt félrenéz, nehogy eszembe jusson odamenni. Volt 2 bnőm, de egyikkel se tartott sokáig, mert nekik se tetszettem külsőre.
2012. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:

És ha barátságból építenél ki egy pár kapcsolatot? Párommal először barátok voltunk és utána kezdett közeledni, igaz 1évébe került...de elérte a célját. Nincs lehetetlen eset. Akkor a volt barátnőid elég furák lehettek...először összejöttek veled és később azért szakítottak mert még se jössz be nekik? Ez olyan fura nekem.

Csak szemezni szoktál? Vagy oda is mész valami "dumával"?

2012. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

Barátságból szökőévente egyszer lesz szerelem, legalábbis a lány részéről. Arról nem is beszélve, h mire a belsőmmel meghódítanék egy lányt (ami lehetetlen, de tegyük fel), addigra úgyis találna egy nálam jóképűbb srácot, és összejönne vele.

Szemezni se szoktam, csak próbálok, de soha nem volt olyan csaj, aki partner lett volna benne. Mondjuk anélkül is mentem már oda 1-2 alkalommal, de nem sok sikerrel természetesen.

2012. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Van valami hobbid? Szerintem olyan helyre kéne járnod ahol hasonló érdeklődésű lányok vannak, ott szerintem nagy esélye van a sikernek. De ha ennyire nem megy a személyes ismerkedés, akkor próbálj meg neten. Amikor úgy érzed, hogy már eléggé felkeltetted a lány érdeklődését, akkor küldj magadról egy képet, hogy amikor találkoztok tudja ki vagy.
2012. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
Netes ismerkedésnél mindig az van, h egyszer hajlandó találkozni a lány, aztán meglátja, milyen ronda vagyok élőben, és másodszor már nincs kedve. Aki élőben ismer, az meg egyszer se jön el velem randira, mert már alapból tudja, h nézek ki.
2012. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
Na jó, nekem ezt annyira nehéz elképzelnem, vannak nem túl szép, fiú ismerőseim és még is találtak maguk mellé barátnőt. Azért nem írok rondát, mert olyan szerintem nincs.. tök relatív ez az egész. Nálam jófej, normális, hülye, meg a retardált létezik... Nem vagy lehetetlen eset, de nem lehet, hogy érzik rajtad a lányok, hogy nem tartod magad jó pasinak? A magabiztosság sokat jelent.
2012. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

Ez fordítva volt: nem azért utasít mindenki vissza, mert nem tartom magam jó pasinak, hanem azért nem tartom magam jó pasinak, mert mindenki visszautasít. Az elején még azt hittem, h nem vagyok olyan ronda, és a lányoknak amúgy se csak a külső számít, de azóta meggyőződtem mindkettőnek az ellenkezőjéről.

Akkor te nem ismersz olyan ronda srácokat, mint én :) Én igen, és ők se találnak bnőt.

2012. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
Esküszöm már nagyon kíváncsi vagyok, hogy nézel ki... Olyan rossznak állítod be magad...egyáltalán nincs önbizalmad.
2012. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!