Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csúnyább pasiknak elképzelhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csúnyább pasiknak elképzelhetetlen hogy legyen barátnője?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 10:49
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%

Sok buta hozzászólás van, csak azért mert valaki szép, mért kéne pénzéhesnek lennie? A tulajdonságok nem a kinézettől függnek! Mindenki ugyan olyan emberből van, azért mert van néhány nő akinek mindene a pénz, ettől még nem kéne az össze szép nőt egy utolsó pénzéhes k*rvának beállítani!

Megmondom mért! Ahelyett hogy egy srác/pasi oda menne egy nőhöz aki tetszik neki, kitalál magában számtalan kifogást: mért kellenék én neki, biztos a pénz kell csak neki stb. csupa előítélet és önbizalmatlanság, a férfiak nagy részének felfogása: 90% külső 10% belső, a nőknél kb. 50-50 % igaz, mint a két nemből vannak ilyenek-olyanok is, de úgy általában kb ez az érvényes! Meg mért ne lehetnének olyan csinos nők is akiknek csak a külső számít, de valahogy mégis pont egy sokak által csúnyának nevezett srác tetszene meg neki, sok esetben már hozzá sem szólok az ehhez hasonló témákhoz, mert (tisztelet a kivételnek) sokan butaságokat írnak.

2011. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
29%
Előző: nem, a nőknél 100% külső, 0% belső, és ez minden nőre igaz. Olyan előfordulhat, h egy nőnek olyan férfi tetszik meg, akit mások csúnyának tartanak, mert neki pont az tetszik. Viszont aki nem jön be külsőre egy nőnek, az próbálkozhat ítéletnapig és lehet akármilyen belül, soha nem fog kelleni neki.
2011. nov. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
Miért vagytok ilyen bambák? Nem mindenki a külső alapján váaszt. Van olyan lány is aki belső alapján és nem külső alapján dönt. A csalódásokat nem itt kell levezetni:) A pénzes csalódásokat se. Nem csak egy női típus van.
2011. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
És hol van olyan nő? Mert én eddig minden nőtípusból csak olyannal találkoztam, akinek kizárólag a külső számít.
2011. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
Mondjuk itt a földön....
2011. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
0%

"Nem mindenki a külső alapján váaszt. Van olyan lány is aki belső alapján és nem külső alapján dönt."


Persze, amelyik olyan bűn ronda, hogy még a kutya se néz rá...

Nem ez itt a fő probléma, természetes dolog, hogy a külső is számít... de nem mindegy, hogy milyen mértékben. A lányok nagy részénél 80% külső, 20%belső. És ez nem egy jó arány.

2011. nov. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
Előző, még egy bűn ronda lány se áll össze egy ronda sráccal. Nekem még olyan is jó lenne, de nekik se kellek.
2011. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
Hát a mindenit akkor én hogy a fenébe jártam csinos lánnyal?:O Nem vagyok egy szépség, de mégis elmondhatom megvolt:) Nem egy bűn ronda volt képzeld, mert másoknak is tetszett. Ismerek néhány lányt aki tényleg a belsőt értékelik nem a külsőt. Nem egy példát tudok rá és nem is rondák:) esküszöm:D
2011. nov. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
Negatív emberek vagytok és ez a baj:)
2011. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
17:52 Úgy, h szerinte mégiscsak szépség vagy.
2011. nov. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!