Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El vagyok keseredve, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok (tudom, lehet hogy túl korán van még aggódni). A külsőmre itt 7/10 pontot adtak, a belsőmre 8-9/10 pontot adnék magamnak... inkább csak 8... kedves vagyok, megértő, elég okos... rossz tulajdonságom hogy túlságosan is maximalista vagyok és nagyon nagyon (már már túlságosan) az első helyre (pl. : osztályban osztályelső; versenyeken mindig 1. akarok lenni)vágyok mindig.... eddig senki sem tetszet és tudtommal még nem tetszettem senkinek... viszont most egy táborban (gólyatábor) többen voltunk egy szobában és egyszer, a 4. napon bekopogott hozzánk egy fiú hogy majd elhívhatja-e randira... és csak 4 napja ismerhették meg egymást... a csaj viszont nem volt szerintem annyira szép... lehetett vagy 175cm, eddig még nem baj, de öhm... hogyan is fogalmazzak... hááát ...nem volt az az anorexiás típus... remélem értitek... az arca meg (a pár fiú szerint is meg más lányok is) eléggé csúnyácska volt.... és annyira rosszul érintett mert épp hogy kihevertem azt, hogy egyik szerintem arcra ilyen elég szép (de nem ilyen nagyon nagyon szép) barátnőmet randira hívták pont előttem... és jött ez.... mindig borzalmasan érzem magam ha ilyet látok (kivéve filmben, mert az csak picikét keserít el, néha semennyire), volt olyan időszak amikor úgy éreztem, hogy nekem tökmind1 hogy kivel jövök most össze csak legyen egy kapcsolatom, annyira vágytam egy kapcsolatra.... szerintetek mit tegyek hogy ilyenkor ne érezzem magam nagyon rosszul? Gondoltam arra hogy a szemüvegem lehet a baj, de aztán rájöttem hogy van egy csomó ember aki szemüveges, mégis talált magának párt... és tényleg nem tudom hogy mit tegyek, mert mindig sírhatnékom van ha valakit a közelemből randira hívnak vagy ilyesmik...


Előre is köszönöm a válaszokat!!!


2011. aug. 30. 21:27
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Elég csúnya és irígy ez a hozzáállás. Csak mert szerinted szebb vagy, mint a másik lány, miért baj az neked, hogy randira hívták? Szépségversenyi sorrendben kéne a lányoknak bepasizni. Amikor összejöttem a barátommal, akkor is voltak szebb lányok, jobb alakúak, ő mégis velem volt egész este. Tudod miért? Mert nem minden pasi felszínes, és különböző típusok tetszenek nekik. Változtass a hozzáállásodon, akkor talán nem lesz riasztó a kisugárzásod a fiúknak."

Bocsi, akkor szerintem félreértettél (egy részben az én hibám, elég szarul fogalmazok... )... nem az volt a baj, hogy csúnyább volt nálam és kihívták randira és az volt bennem hogy miért nem én??? hanem az volt bennem hogy nekem miért nem jön össze? magamat hibáztattam, nem a pasit vagy a másik csajt... és én nem a felszínes pasikat szeretem...egyáltalán...

2011. aug. 30. 21:38
 12/20 anonim ***** válasza:
Egyébként nagyon ritka az ilyen értelmes lány, főleg a Te korodban.
2011. aug. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a biztatásokat!!!

Aki pedig lestréberezett, annak üzenném: attól hogy maximalista vagyok és el szeretnék érni valamit, ami elég magasan van és hajtok rá, attól stréber lennék? Attól hogy magasabbra tettem a lécet mint az átlag, stréber lennék? Attól hogy szeretek mindig 1. lenni, beleszámítva a versenyeket és ilyeneket, stréber lennék? Szerintem nem....


És mindenki másnak köszönöm még egyzser a biztatást!!!

2011. aug. 30. 21:41
 14/20 anonim ***** válasza:

Akkor bocsi, csak így hangzott. Sokáig én is ilyen szomorú voltam, hogy nekem miért nincs pasim, nagyon sokáig nem is volt. Aztán amikor nem akartam, valahogy összejöttem egy sráccal, akivel 2 hónapot jártam, de nem volt jó, nem is találkoztunk, és elég nagy pofáraesés volt. Aztán egy évig semmi nem volt senkivel. Párommal úgy jöttem össze, hogy egyáltlán nem akartam senkivel se összejönni, nem görcsöltem azon, hogy mikor lesz pasim. Meglátott, odajött, mint a mesében és két éve együtt vagyunk. Ne görcsölj rá, és akkor minden rendben lesz.

És mégegyszer bocsi, félreértettelek.

2011. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Te is sokat segítettél... :) egyébként tényleg az én hibám volt hogy félreértettél, hiszem tényléeg nagyon béna vagyok fogalmazásból... :D
2011. aug. 30. 21:44
 16/20 anonim ***** válasza:
Amúgy rém fura, mert előtte-utána mindig sokat agyalok, hogy mit kellett volna, mit fogok mondani/csinálni. De abban a pillanatban, ahogy találkoztunk, minden jött magától. Ösztönösen jött minden. Nem sminkeltem agyon magam a randik előtt, semmi. Egy hét után már azt mondta, hogy belémszeretett és azóta is elmondja minden nap, hogy szeret. Tényleg fontos, hogy ne parázz, hanem légy laza. Ezzel sokat segítesz, mert a fiú sem fog feszengeni, hogy feloldjon.
2011. aug. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Meg azon se parázz, hogy strébernek tartanak, én egy szemüveges könyvtáros-palánta vagyok.
2011. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
aha... köszönöm a biztatást....
2011. aug. 30. 22:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2011. aug. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
HOgy érted hogy hol lakok?? Egyébként Budapest... de többet nem mondok...
2011. aug. 31. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!